Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

andziula88

Co wpisać w zaproszeniu na ślub?

Polecane posty

Dziewczyny poradźcie mi bo już sama nie wiem :/ co napisać na zaproszeniu jeśli przyjęcie jest w Świetlicy Wiejskiej, tak to się nazywa, ale ta sala jest przygotowana do wesel, więc w sumie jest to Dom Weselny, ale taka nazwa Świetlica Wiejska, bo wiecie, budowana za kasę z UE. Nie wiem jak to będzie wyglądać na zaproszeniu- przyjęcie weselne w Świetlicy Wiejskiej? Co myśliscie? Czy lepiej napisać, że w Domu Weselnym tu i tu? Dodam, że na tym budynku jest taka tabliczka Świetlica Wiejska. To chyba lepiej do tej wersji się przychylić, ale wolę zapytać o radę. Piszcie co sądzicie, nawet jeśli mielibyście mnie zjechać. Oczekuję konstruktywnej krytyki :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Van Zann
po kryjomu odwróćcie W na M i po problemie :D. będzie Świetlica Miejska :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość srutututy
napisz że zapraszasz na przyjęcie w lokalu przy ulicy...... Van Zann :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Van Zann
Ślubniczka 2012 ma rację, bo goście moga przyjść i sprawdzić jaki jest stan prawny danego lokalu. nigdy nie wiadomo, czy wśród gości nie znajdzie się ktoś ze skarbówki, ZUS-u albo Krajowego Rejestru Sądowego. no i po weselu :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to tak samo jak by ktoś prosił do remizy strażaki i napisał dom weselny "remiza" albo pensjonat remiza, nie można tak, to jednak może kogoś ruszyć i narobić kłopotów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W przypadku remizy piszę się OSP i tu nazwę miejscowości i jakoś nikt nie ma z tym problemów :) Jeśli goście wiedzą, gdzie będzie wesele to będzie im wszystko jedno, co będzie na zaproszeniu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kkr3232
wpis w GOK-u czyli gminnym osrodku kultury

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość slubkalubka
heh, ale sie usmialam z waszych wpisow:D najbardziej mi sie podobalo : odwrocic W na M i Dom Weselny: Swietlina Wiejska:D a tak na powaznie to napisz tak, jak jest w rzeczywistosci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dorociczka
popieram co napisała ślubniczka,napisz dom weselny ,,świetlica wiejska,,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lmfwdeee
ja najczesciej dostaje poprostu co s takiego po zaslubinach serdeczne zapraszamy na przyjecie weselne w (tu miejscowosc)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gronkiewicz warszawka

Lepiej nic, bo remiza to wstyd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×