Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość veressa

farbowanie ubrań

Polecane posty

Gość veressa

witam chce poprawic kolor spranych jeansów i dwóch toreb bawełnianych, czarnym kolorem, jak to zrobie czy potem kiedyś w praniu te rzeczy beda farbować na czarno? jakich najlepiej barwiników używać ? takich które beda dość trwałe i nie spiorą siępo kilku praniach ? czy można kupić i gdzie dobre barwinki w warszawie? i jeszcze jedno ostanio na moja czarną torbe bawełnianą ktos kapnął mi wybieraczem i się odbarwiła co mam zrobić z ta plamą od wybielacza najlepiej ? czym zatuszować?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość erfererzerrr
Plamy po wybielaczach tuszuje czarnym, szkolnym pisakiem.... nic innego nie wymyslilam Jesli chodzi o farbowanie, nigdy nie robilam, ale podobno mozna nawet farbowac w pralkach. Jedyne co co radze to po "zabiegu" wyplukac kilka razy w wodzie z octem i dla bezpieczenstwa nastepnie prac z czarnymi rzeczami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miewiórka
Ja na plamy po wybielaczach używam lakieru do paznokci w tym samym kolorze co ciuch. Co do farbowania całych ubrań - to cięzka praca, musisz gotować z barwnikiem itd - masz tak ogromny gar? Tak, rzeczy potem farbują.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nbkhbbjhgghjg
Można kupić też farbki do farbowania na zimno. Kiedyś tak farbowałam jeansy. Teraz też szukam takiego czegoś, ale w Krakowie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość veressa
dzieki wielkie z tym lakierem dobry pomysł bardzo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja kiedyś farbowałam trampki - farbę do tekstyliów kupiłam w sklepie dla plastyków. niemniej, było to dość gęste, więc musiałam rozprowadzać pędzlem... nie wiem czy całe spodnie chciałoby się komukolwiek w ten sposób malować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a co myslicie o pofarbowaniu jeansu? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bardzo dobry pomysł :) Ja tez zdecydowałam się na pofarbowanie jeansów, bo juz mocno mi się wytarły i średnio to wyglądało, a bardzo te konkretne spodnie lubiłam :) Wybrałam sie do http://bilo.pl/ i tam mi pofarbowali.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×