Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Pustułka

50 kg do zrzucenia!!!

Polecane posty

Gość Pustułka

witam wszystkich ,którzy tak jak ja mają taki problem !!! mam 33 lata i 118 kg wagi to zdecydowanie za dużo !!! chcę schudnąć ale nie ma mnie kto podtrzymywać na duchu,ani tak naprawdę nie wiem jak to zrobić ,jest może ktoś ,kto tyle schudł i może mi podpowiedzieć jak? a dowcipnisiów i tych z chamskimi odzywkami proszę ,żeby nie pisali .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pustułka
nie ma nikogo ,komu się udało???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość daaaaa
mysle, ze tyle kg musisz przynajmniej na 1,5 roku rozdzielic. nie katuj sie jakimis chorymi dietami, ktore po kilku dniach sa nie do wytrzymania. jedz madrze, troche sportu i na pewno sie uda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pustułka
dzięki ,właśnie mam taki zamiar ,bo nie chcę się głodzić przez miesiąc ,a pózniej obżerać się !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja schhudlam jakies 15
narazie, ale sama najlepiej idz do dietetyka. Wtedy bedziesz miala gwarancje, ze nie dobierzesz zle diety i nie wrocisz ze 128 kg. Jesli nie masz kasy na dietetyka, bo to droga zabawa, to najlepiej 5 posilkow dziennie i ostatni jedz o 18-19. Warzywa, mieso, ogranicz slodycze, chleb, makaron, ryz, owoce, bo sa slodkie i pij ok 1,5-2l wody CODZIENNIE. Male kroki. Zejdz najp[ierw do 115, potem 110, do 105, 100, 95 itd :) To bardziejj motywuje:) Powodzenia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TakaOnaSobie89
Hej :) wiesz co szczerze Ci polecam wizytę u dietetyka. Taką wagę trzeba zrzucać w mądry sposób żeby sie szybko nie zrazić oraz nie nabawić efektu jojo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pustułka
dzięki naprawdę super posłuchać mądrych rad.na razie ograniczyłam jedzenie i muszę przyznać ,że mi wychodzi to dość dobrze .mój problem polega na tym ,że jak mam jakieś niepowodzenia,to obżeram się ,aż strach i nie potrafię tego powstrzymać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TakaOnaSobie89
Też tak zawsze miałam:) zajadałam stresy, jak tylko coś szło nie tak to pochłaniałam to co miałam pod ręką. Skończyło się na wadze 87 kilo, obecnie jestem na diecie 1000 kcal plus ćwiczenia. Odchudzam się miesiąc i 6 dni i zeszczuplałam 7 kilo. Napady minęły dlatego że zaparłam się sama w sobie. Mam super faceta i chcę wyglądać atrakcyjnie, ślub za niedługo i nie chcę wyglądać w sukni ślubnej jak mama muminka :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj autorko wlasnie ja tez mam tyle do zrzucenia i zdecydowalam sie na diete Gacy. Bardzo motywujacy topik jest tu na samej gorze pt: "DIETA GACY LUBLIN - SKUTECZNA ALE DRAKONSKA" poczytaj jak tam chudna laski, mnie to na tyle zmotywowalo ze sie zdecydowalam. A tym samym sposobem odchudza sie Mellissa autorka topiku: "Moje zmagania z kilogramami", schudla ponad 40 kilo... Pozdrawiam serdecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×