Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

mhmmmmm

"kulka" na wardze sromowej

Polecane posty

od kilku miesięcy, może jakoś pół roku mam taką jakby twardą kulkę na zewnętrznej stronie wargi sromowej. nic z tym nie zrobiłam, bo myślałam, że zniknie, ale niestety jest nadal. nie boli, raz wydaje mi się większa, raz mniejsza, ale ogólnie nie jest duża. w ogóle mi nie przeszkadza, ale chyba nie powinno tak być... dodam jeszcze, że mam 18 lat. wizyta u ginekologa mnie czeka, wiem, ale chciałabym się mniej więcej dowiedzieć co to może być.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość naf
ja mam podobnie :/ musze isc do gina jednak. Jak ona wyglada? moja jest czarna twarda jak groszek . No moze nie czarna, ale bardzo ciemna .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dr Anna
Witajcie, ja jestem ginekologiem, ale musiałabym najpierw zobaczyć zdjęcia tych kulek. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mniejjszaztym
pewnie są to wrośnięte włoski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość naf
nie wyglada to na wrosniety wlosek :( nie golilam sie tam. To jest dokladnie wielkosci groszku, wystajace, twarde, nieco bolesne przy dotyku. Bardzo ciemny, brunatny kolor. lekko swiecaca, gladka powierzchnia. Mowi to cos Pani? /komus?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dr Anna
Jak Pani zrobi zdjęcie to podam adres email do wysłania. Sam opis "kulki" niestety nie wystarczy. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no ja jebe
tylko nie wysyłajcie przypadkiem zdjęć temu zboczuchowi podszywowi :o nie bądźcie głupie :) opis przypomina mi kleszcza :P ale wiem, że to na pewno nie to i nie gniewajcie się za ten żarcik ;) życzę Wam, aby nie było to nic poważnego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Delphina
To może być po prostu opryszczka narządów płciowych, ale ciężko tak stwierdzić nie widząc dokładnie, najlepiej wybrać się z tym do ginekologa jeśli nie zniknie po pewnym czasie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poczytaj o
Przerosnietym gruczole bartholiniego czy cos w ten desen

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość naf
nie jestem na tyle durna zeby wysylac foty ;P gruczol B to nie jest, wiem to na pewno. i tak musze isc do gincia ale myslalam ze ktos mnie uspokoi przed weekendem majowym ;) opryszczka tez nie. Kuleczka o idealnym wrecz ksztalcie. bardzo ciemna. brak uszypulowania. wielkosci groszku. sliska. jednolita. Moze jednak ktos mial z tym do czynienia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam.mam problem.;( kilka dni temu za zgięciem pachwiny zrobiła mi się taka kulka dosyć duża.:( jest czerwona i boli kiedy ją dotykam na środku nie ma ropy ale jest taki ciemny odcień... nie wiem co to jest martwię się bardzo;( jak to leczyć ? iść z tym do lekarza a jak tak to do jakiego? dodam że biore antybiotyk bo mam anginę.pomóżcie prosze!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×