Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość hasiabasiasiasia

NFZ- kto się zna?- Błagam pomóżcie!!!

Polecane posty

Gość hasiabasiasiasia

Słuchajcie, nie wiem co robić. Skończyłam studia 4 października 2011 roku (wtedy też miałam obronę). W urzędzie pracy zarejestrowałam się dopiero 16 marca 2012 roku ( co było związane z tym, że musiałam się zameldować tymczasowo w innym mieście i tu też zapisałam się jako bezrobotna). I jeśli dobrze się dowiedziałam to ubezpieczenie mamy obejmowało mnie przez 4 miechy od ukończenia studiów. Czyli od 1 lutego do 16 marca nie byłam ubezpieczona. W lutym byłam jednak u lekarza, ale tylko po receptę na tabsy anty i dostałam bez problemu. Dziś znów poszłam i pani na recepcji powiedziała mi, że nie wyda mi recepty bo NFZ nie zapłaciło za wizytę, która była w lutym... Ja jej zaczęłam się tłumaczyć, że mam ubezpieczenie, ale ona kazała mi iść do NFZtu i tam załatwiać. A ja nie wiem po co tam mam iść skoro nie byłam w tym, czasie ubezpieczona i teraz boję się , że jakąś karę mi za to naliczą czy coś... Myślicie,że mogę zapłacić za tamtą wizytę sama jak za prywatną i będzie ok?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hasiabasiasiasia
Wiem, ze to wszystko przez moje niedbalstwo, ale może ktoś był w podobnej sytuacji???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hasiabasiasiasia
up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hasiabasiasiasia
Nikt nie wie???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o co kaman?
A teraz jesteś ubezpieczona to idź z dokumentem na to i tyle. Pokazać i żądać przyjęcia jak nie dzwonić do rzecznika praw pacjenta od razu przy niej. Nr w net masz. To jej problem że nie sprawdziła poprzednio czy przyjmuje osobę ubezpieczoną czy nie. Masz mordę to jej użyj ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość UbaBuba
Popieram... wystarczy świstek z biura pracy że jesteś ubezpieczona i musi Cię przyjąć..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hasiabasiasiasia
Kurna dzięki za informacje. Juz wczoraj laska na forum prawnym mi wyjaśniła sytuację:) Wredna bladź z recepcji potraktowała mnie jak jakąś złodziejkę, a ja wiem, że to przez moje niedbalstwo było bo żyłam w przekonaniu, że na metkę jestem ubezpieczona. Dziś zrobię tak jak mówicie. Jeszcze raz dzięki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o co kaman?
boż kurna studia nie uczą zaradności i walki o swoje ot co ;) heja i do przodu nie daj się szmaciarce. jej zasrany obowiązek nie utrudniać Ci otrzymania leczenia a jak sie nie podaba to niech zgłasza gdzies i tyle ale przyjąć cię musza proste

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grgrt
a co ci wyjaśnili na tamtym forum? że jak się bronić w takiej sytuacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rybka-plum
mnie doświadczenie nauczyło by do specjalistów nie zgłaszac się na nfz... płacisz podatki, cuda wianki, a oni i tak łaskę robią, że Cie przyjmują, dramat jakiś. jeśli mieszkasz we Wrocku, to do gina najlepiej zgłosić się w medixie, jest jeden bardzo fajny pan doktor :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×