Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość sonja123

Spalacz tłuszczu OLIMP Thermo Speed Extreme

Polecane posty

Gość sonja123

Witam:) Pisze na tym forum, ponieważ zastanawiam się nad kupnem tabletek Thermo Speed Extreme. Jestem cały czas na diecie, nie jem pieczywa, makaronu, ziemniaków, słodyczy (chociaż czasami zdarza się coś skubnąć, ale to bardzo żadko), nie używam tłuszczu i nie jem smażonego. Moja dieta składa się ogólnie z białka i warzyw, do tego uprawiam sport 5 razy w tygodniu (3 razy w tygodniu po godzince - zumba, 2 razy w tygodniu rower). I tym sposobem w ciągu 3 miesięcy schudłam 11 kg:) Ale niestety moja waga od miesiąca stoi w miejscu, a zostało mi jeszcze 5 kg do zrzucenia, największy problem mam z udami, tam zalega najwięcej tłuszczu i cellulit :/ No i tak pomyślałam sobie czy się czymś nie wspomóc:) Używał ktoś już może wyżej wymienionego specyfiku?? Daje efekty??:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sonja123
TSE już kupione:) Pierwsza tabletka wzięta. I na 19.00 ruszam na shape:) Zobaczymy czy działa. Kiedy zobacze efekty to na pewno podziele się spostrzeżeniami:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiaaaaaaaaaaaaaaczek
wg mnie to przereklamowane gówno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sonja123
czytałam wiele opinii na ten temat no i jak zwykle są pozytywne i negatywne, więc stwierdziłam że jak sama nie spróbuje to się nie dowiem, jak nie będzie dawało efektów to trudno człowiek uczy się na błędach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sonja123
Zawsze w pracy z samego rana prawie zasypiam przed komputerem bez kawy nie mogło się obejść. Dzisiaj rano wziełam tabletke i w pracy nawet kawa nie była potrzebna, spać się nie chciało:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość *liliann
A jak ktoś przetestował już inne spalacze to co może brać poza TSE?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość infgobi3prtb
hej hej właśnie gdzie można to najtaniej kupic?? ja to kiedys jedna tabletke wzielam od kolezanki z samego rana i przy dziecku moglam biegac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość *liliann
Mi też to nic nie dało. Nawet nie czułam tego "kopa energetycznego" a niby z kofeiną. Jak ktoś ma słaby organizm to może coś mu da.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brrtv
Chciałem szybko stracić wagę. Sprzedawca w sklepie http://swiatsupli.pl doradził mi, abym zaczął od najsłabszych spalaczy tłuszczu, a później przechodził do najmocniejszych. Stwierdził, że nawet najsłabszy na początku da mi duży wynik. No i faktycznie miał rację. Rewelacyjna obsługa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karina786
Moja przygoda z odchudzaniem zaczęła się 3 miesiące temu miałam sporą nadwagę miałam bo w 3 miesiące zgubiłam 25kg co jest efektem bardzo dobrym jak dla mnie bo do idealnej wagi zostało mi tylko 6 kg więc jest postęp;) a to dzięki stałym posiłkom i dołączonemu do nich african mango http://szczupla-kobieta.pl nigdy nie stosowałam wspomagaczy bo byłam sceptycznie nastawiona do nich ale niepotrzebnie nie miałam żadnych dolegliwości a wręcz przeciwnie miałam dużo energii nie chodziłam podrażniona jak wcześniej;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja z mojej strony polecam ci sprawdzone : Burn4all ALLNUTRITION, zachęcam cię abyś spróbowała wraz z twoimi ćwiczeniami i dietą tego spalacza ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Adam1056
Hej, tego akurat nie stosowałem, ale dobry jest też Burn4all z allnutrition, dziewczyna i siostra też brały, efekty widoczne, jak najbardziej polecam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mamutpro
nie ma co drążyć - produkt jest dobry, kupują go u nas na https://mamutpro.pl sportowcy i ludzie aktywni. Wracają po ten produkt więc raczej są zadowoleni. Jest tylko jedno "ale" : to są wszystko ludzie aktywni, często na rozsądnych dietach i stąd mają efekty. Samym spalaczem i siedzeniem przed telewizorem z czipsami figury sie nie poprawi to pewne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Technik masażysta z fizjoterapią i rehabilitacją sportową, Opiekun medyczny z organizacją opieki dzieci i osób starszych oraz geriatrią, Asystentka stomatologiczna z ortodoncją -za DARMO w ROK lub dwa lata! Zapraszamy do Bydgoszczy ul. Krasińskiego 2 NOVA Centrum Edukacyjne 790-400-178

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×