Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość i wieee co zaczzz

mój jadlspis w najblizszym czasie musi sie opierac na KASZY JAGLANEJ....czy kto

Polecane posty

Gość i wieee co zaczzz

je?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czyżby oczyszczanie organizmu ? ale przy oczyszczaniu je się tylko kaszę bez dodatków, wiec to chyba nie to? tylko nie zapomnij przed gotowaniem przelać jej wrzątkiem(robi się to po to żeby pozbyć się goryczki) -kasza jaglana z podsmażoną cebulą -kasza jaglana z twarogiem i celulą/boczkiem -kasza jaglana z warzywami -gołąbki z kaszą jaglaną -kasza jaglana zapiekana z jabłkami i cynamonem -kasza jaglana, rodzynki/żurawina do tego jogurt naturalny i rozgnieciony banan -kasza jaglana i gulasz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i wieee co zaczzz
oczyszczanie tez ? :) to nie wiem przeczytałam ze dobra na zatoki...spróbuje nic nie trace

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość golabki golabeczki .....
polecam golabki z kasza jakglana i wolowina, z kapusty wloskiej, upieczone w piekarniku, polane sosem grzybowym :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i wieee co zaczzz
gołąbki ?...z czym do ludzi :D ja sie boje ze te kasze przypale gołąbki hehe ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaglana dla mnie najsmaczniej
-sza najlepsza kasza, pycha ogólnie to możesz jej uzywać do takich samych potraw do jakich używasz ryżu, tylko, że jaglana jest o niebo smaczniejsza od ryżu :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaglana dla mnie najsmaczniej
na słodko to np. jaglana ze sliwkami (mogą być suszone, albo świeże, albo mrożone, ja też robiłam ze śliwkami z kompotu, ale trochę za bardzo paćkowate wychodziło choć dobre w smaku) jaglana z serem białym na słodko też pyszna ale jaglana mielonym, albo pieczonym kurczakiem i z sosem pieczeniowym pychotka sama nie wiem czy wolę jaglaną w wersji na sodko czy w wersji na słono mniam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×