Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

zlakobieta23

pomocy !!!!!!!!!!

Polecane posty

Witajcie !!! Mam pytanie..wyjezdzam za granice i zabieram laptopa ,chcialam zabrac tez internet bezprzewodowy,ktory podlaczam jak pendrive ,czy bedzie chodzil za granica polski internet ! ?? Orientuje sie ktos ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o matko i córko!!!!!!!
wiesz co to roaming? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bedzie chodzic jak wezme to ze soba? Czy dodatkowe oplaty sie z tym lacza? I jeszcze jedno pyt czy jak wezme laptopa po prostu np do hotelu i w tym hotelu jest wifi to bedzie mi chodzic bez routera ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czy jak wezme laptopa po prostu np do hotelu i w tym hotelu jest wifi to bedzie mi chodzic bez routera ? aa to prędzej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o matko i córko!!!!!!!
4 podstawowe pytania: 1) dokąd wyjeżdżasz 2) z jakiej sieci masz internet 3) czy twój modem ma simlocka 4) czy zamierzasz korzystać z internetu tylko w hotelu czy też na mieście

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o matko i córko!!!!!!!
tak na marginesie, żeby połączyć się przez wifi z twojej strony potrzebna jest karta bezprzewodowa. router jest własnościa tego kto sieć udostępnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o matko i córko!!!!!!!
i dlatego nie zamierzam nigdy pracować w dziale obsługi klienta. bo bym się wykończyła nerwowo 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lkhoiuhiu
O ile poprosisz o hasło dostępu. Korzystanie z neta może być wliczone w cenę doby hotelowej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×