Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość azjatycki cukier

super kosmetyki azjatyckie

Polecane posty

Gość azjatycki cukier

jesli potrzebujecie czegos czego nie ma niestety w polsce, powinniscie zafundowac sobie maly experyment i przetestowac niektore kosmetyki prosto z azji. za rozsadna cene oczywiscie, aczkolwiek rownowazna z panujacymi trendami rynku kosmetycznego. goraco polecam, odwiedzenie zajrzenie na moj bazar nic nie kosztuje. pozdrawiam moje drogie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja uwielbiam cala linie kosmetykow baby face ze sklepu beautikon.pl, sa genialne polecam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Daisy901
it's skin całe z beautikonu jest genialne. Kocham ten efekt gładkiej i dziecięcej skóry. niesamowite uczucie po kilku tygodniach stosowania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja mam jakieś opory przed przetestowaniem osławionych koreańskich kosmetyków, nie wiem dlaczego :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Minimii
moim zdaniem niesłusznie - te z its skin są dobre, nie uczulają no i skóra jest super po nich...wypróbuj je, nie zaszkodzisz sobie. mozesz je kupić w sklepie Beautikon, szybko Ci prześlą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lolla

Świetna hurtownia kosmetyczna kosmetyków koreańskich to działająca online Dagra Cosmetics. Koniecznie sprawdźcie sobie ich produkty. Ja polecam tę hurtownię, są świetnie zaopatrzeni i mają bardzo przyzwoite ceny, także zrobicie tam udane zakupy i gwarantuję, że będziecie zadowolone z kosmetyków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hej, ostatnio odkryłam drogerię na www gandalf com pl Mają tam tylko koreańskie kosmetyki, które są chyba bardziej popularne. Osobiście bardzo pomógł mi produkt CosRx Advanced Snail Esencja 96% Śluz Ślimaka 100ml. Mimo, że nie mam wielu zmarszczek za to mam suchą skórę. Teraz mają urodzinową promocję na wszystko i mają w ten weekend darmową dostawę. Kupię jeszcze Holikę, ponieważ koleżanki polecały …Nie wiem natomiast czy jest duża różnica między kosmetykami azjatyckimi/japońskimi/koreańskimi? Czy to tylko marketing?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chciałbym Wam polecić stronę https://areum.pl na której znajdziecie ofertę nowoczesnego sklepu internetowego z najróżniejszymi kosmetykami koreańskimi. Jeżeli jesteście zainteresowani ofertą, to wszelkie informacje znajdziecie na stronie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×