Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość xiomara.mayoral

Będę świadkiem w sprawie o ustalenie ojcostwa - mam pytanie

Polecane posty

Gość xiomara.mayoral

Ja tą parę mało znam, zawołali mnie na świadka bo byli krótko razem i chyba nei mieli innych wspólnych znajomych. Ale wg mnie to ta dziewczyna odeszła od chłopaka - czy w takim przypadku też on będzie musiał płacić alimenty? I drugie pytanie, ta sprawa jest przeciwko niemu, ale jeżeli on się nei stawi to czy ta sprawa się w ogóle odbędzie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość FFSDFSFSFSFF
a co ty ich materacem bylas i wiesz ze on ja splodzil?co to za glupoty?a gdzie test DNA?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Liyahhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhh
czy dziewczyna odeszła czy nie to nie ma znaczenia bedzie płacił alimenty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agnichcha:)
kochanie,nie wazne kto od kogo odszedl tylko kto jest ojcem dziecka....:D Ojciec bedzie zapytany czy przyznaje sie doojcostwa-jesli sie nie przyzna,zrobia badania DNA I JAK WUJDZIE ZE JEDNAK JEST OJCEM-TO ZA TO WSZYSTKO BEDZIE SLONO BULIL:D wiec niech sie 2 razy zastanowi czy sie nie przyznawac:P Bez niego sprawa sie odroczy,ale jesli na nastepnej rozprawie nie bedzie mialkonkretnego usprawiedliwienia dlaczego sie nie pojawil na pierwszej rozprawie-kara:) I tak dla jasnosci-alimenty bedzie placil od miesiaca w ktorym wplynelo powodztwo,a nie od momentu kiedy zapadnie wyrok-wiec nie warto grac na zwloke,bo kase i tak bedzie musialoddac za zalegle miesiace:) Pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xiomara.mayoral
dziękuję wam bardzo za odpowiedzi... ja się bardzo stresuję tą sprawą. Ocdzywiście będę mówić prawdę tak jak wiem że było, ale uważam że ta prawda oczernia też matkę dziecka. Tzn wg mnie ona wywoływała awantury i ona odeszła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agnichcha:)
na dziecko trzeba placic i koniec. Nie wazne kto sie awanturowal:Dfacet mogl myslec z kim idzie do lozka,a nie teraz wymawiac sie ze kkobieta sie awanturuje. Oni beda cie tylko pytac czy wiesz cos o jakichkolwiek kontaktach w czasie ewentualnego poczecia-czy sie spotykali czy nie.... To nie sprawa rozwodowa i podzialmajatku tylko ustalenie ojcostwa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xiomara.mayoral
dziękuję ci agnichcha i wszystkim pozostałym trochę się uspokoiłam :) to jednak stresująca sytuacja, pierwszy raz będę występować w sądzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agnichcha:)
nie taki diabelstraszny;) powodzenia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zzz zniecierpliwiony
Spotykanie się z kimś nie świadczy od razu o ojcostwie. Spotykanie się. Nie wiadomo z kim. Mało mamy takich przykładów? Troje albo i więcej dzieci a każde z innego ojca. Może świadczyć o macierzyństwie , jeżeli jest dziecko. Kobieta wie ,że urodziła dziecko. Mężczyzna nie wie tak do końca czyje dziecko kobieta urodziła. Teraz są badania DNA. Za te badania płaci ten kto kłamał. Przez ile wieków mężczyzna był oszukiwany przez kobietę co do dziecka?Spotykała się kobieta i mężczyzna. Jeżeli są rodzicami to oboje mają obowiązek alimentacyjny względem dziecka , jeżeli to jest ich wspólne dziecko. A jeśli matka chce mieć dziecko przy sobie to nie powinna żadnych alimentów otrzymywać . Alimenty to zaraza . Uczy oszustwa i niszczy więzi rodzinne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×