Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Painka dainka

Co zrobić z nadmiarem rzeczy?

Polecane posty

Gość Painka dainka

Nie opłaca mi się sprzedawać a szkoda wyrzucać ;/ Mówię to głównie o dużej ilości książek i filmów DVD, zaraz potem sporo pluszaków (przez 2 związki nazbierąło mi się ich 4 pudła) niezniszczonych ale zakurzonych, trochę gratów typu drzewka szczęścia czy stojaki na telefon które podostawałam w prezencie. No i kubki, dużo kubków, kieliszków, talerzy które mi się nie podobają, nie są potrzebne a zajmują miejsce. Sama nie wiem co z tym zrobić o.O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bbbbhybbbb
oddaj komuś potrzebującemu, a miśki do jakiegoś domu dziecka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Painka dainka
Kiedys robiłąm listęrzeczy i wrzuciłam na tablicę.pl - jedynym warunkiem był odbiór osobisty bo nie mam auta, ale nikt nie był zainteresowany. Np. rama łóżka z IKEI - nowiutka, ku0pienie jej było błędem bo się nie mieściła w pokoju, 500zł w błoto a zwrócić nie mogę bo jest malutka ryska od spodu. Albo lampki stojące i biurkowe, szkoda mi wywalać. A miśki chętniej bym oddała jak ktoś się zgłosi sam - zawiozłam kiedyś z chłopakiem i to są zabawki "z górnej półki" a nie miśki za 10zł sztuka. Pani się oburzyła w domu dziecka że im są potrzebne pieniądze a nie zabawki ;/ No to wróciły do mnie. A kopa narosła dodatkowo. Najgorszej mam z nadprogramowymi książkami i płytami DVD - wysyłka jednej ksiązki to 10zł więc aby sprzedać musiałabym wsytawić za 5zł a zapłacę od tego prowizję, wolałabym np. sprzedać 30książek za 100zł ale są różne tematycznie, więc kto kupi? A filmów DVD się nie kupuje tylko ściąga, jak się dowiedziałąm po wystawieniu aukcji allegro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylvina28
Znajdź biedną rodzinę, jeszcze Ci podziękują jeżeli to dobre rzeczy, książki oddaj do biblioteki albo antykwariatu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylvina28
Mój brat sprzedał kolekcję filmów w Allegro za 150 zł, wystawił wszystko jak leci w jednej aukcji, książki sprzedaj w kilku pakietach tematycznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Painka dainka
Jak będę mieć czas w weekend majowy to pofotografuję te rzeczy i chyba tak zrobię. Mam tę ramę łóżka, szafki, pluszaki, ubrania z metkami... Mam dużo rzeczy nieużywanych i szkoda wywalić, więc faktycznie potem poszukam na jakichś forach osób, które by chciały taki prezent. A książki czy filmy faktycznie spróbuję wystawić tematycznie. Może się uda :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×