Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Co jest większym obciachem?

Większy obciach: nieogolone nogi czy nieogolone pach?

Polecane posty

Gość Co jest większym obciachem?

Co według was jest bardziej okropne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Owłosienie to prywatna sprawa kobiety, nikomu nic do tego. Aczkolwiek włosy na nogach nie dodają dziewczynie urody. Pachy zaś są przez większą część roku zakryte; mnie akurat podoba się krótki jeżyk pod paszką u kobiet ale pewnie większość ma inne zdanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moim zdaniem nieogolone nogi
no wlasnie jezyk to kwestia gustu, wielu facetow to lubi i wiele kobiet lubi go odslaniac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nathanek
zdecydowanie nogi. pachy z meszkiem są ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość derek and ---
jedno i drugie obciach, zależny jednak od sytuacji - na plaży albo w ekstra mini - b. duży. tak samo jak nieogolone bikini na plaży. W pracy w spodniach i długim rękawie - żaden. Ale dla estetyki, z możliwością różnych zaskakujących sytuacji - elegancka kobieta powinna dbać o te sprawy niezależnie od stroju i sytuacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość w kazdej mini nieogolone
nogi beda obciachem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hhhhhlllllleeee
A ja nie znoszę zarośniętych pach u facetów!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Henryk Portiernik
obciach, to narzucać swoje fobie innym i wymagać aby inni się do nich stosowali zarost i fryzury to indywidualna sprawa każdego i gówno innemu psu do tego jeden ma ochotę mieć zarośnięte pachy i futro pomiędzy nogami, a inny nie jest w stanie zaakceptować jednego włoska, bo ma odruch wymiotny. I nie ma takiego debila, który jest w stanie mi powiedzieć co mam robić ze swoim owłosieniem, bo dostanie kopa w ryj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jajaolaa
MOże nie obchach,bo ani pach,ani nóg,ani nawet bikoni nie MUSI nikt depilowac,ale estetycznie wygladają nogi ogolone,a pachy estetycznie i higienicznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jajaolaa
Mam 45 lat i nogi,pachy zaczełam depilowac mając 15 ,16 lat.Bikini podgalałam często,bo na basen chodziłam,a w tamtych czasach ubierało się takie białe stroje kąpielowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość patria
mnie też chodzenie na basen zdopingowało do zrobienia generalnych porządków z owłosieniem. Na sucho jeszcze jeszcze to wygląda, ale na mokro - fatalnie bo mam ciemniejsze włoski. Żeby nie mieć kłopotu z goleniem na bieżąco, podrażnieniami itp, zaczęłam robić regularne depilacje. Najpierw co 2-3 tygodnie, zarost osłabł, teraz wystarczy co miesiąc. Przed latem w salonie kosmetycznym i jest super. Na podbrzuszu zostawiam zgrabny paseczek który na bieżąco przystrzygam i jest ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do patria
a wczesniej rzadko sie golilas?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość patria
nie wcześniej mnie mylono z małpą w zoo i dzieci podawały mi banany na ulicy. No masakra była. Teraz jak się zatrzymam bez ruchu na chwilkę, szczególnie w galeriach handlowych, to się zdarzy, że ludzie łapią mnie za ubranie i sprawdzają, gdzie jest cena, bo myślą, że to manekin. No fakt pod tą tapetą i bez jednego włosa w pierwszej chwili można pomylić mnie z plastikowa lalą. No ale cóż- czego się nie robi dla mody i higieny. Podobno jest nowy trend jeśli chodzi o uzębienie. Ze względu na higienę i ewentualność odoru z psujących się zębów najlepiej jest je zanim zaczną się psuć, wszystkie usunąć. Higienicznie czysto i myć ryja nie trzeba, a i przy robieniu laski zęby nie przeszkadzają i do tego gdy się jakiś facet niechluj zarośnięty trafi z zarośniętym fiutem przynajmniej włosy w zęby nie wchodzą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja szukam kobiety z nieogolonymi nogami, z owłosionymi pachami, owłosioną pochwą i jeszcze by było dobrze gdyby miała na twarzy zarost - to by było cudownie !!! tylko czy taką znajdę ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Masz podobne pragnienia jak ja,ale czy na twarzy ? No taki meszek pod nosem,baki ? :) Lubię strasznie czarnulki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie ma wcale obciachu przynajmniej dla mnie.Podobają mi się takie kobiety co ten zarost posiadają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czekać ksży znajdzie swojego partnera na swoją urode tylko mydło i woda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mi się podoba zarost pod pachami u kobiety,może być nie ruszany to mnie tym bardziej podnieca :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ktoś wyżej pisał o owłosionej pochwie. Od kiedy pochwa jest owłosiona? Podstaw anatomii ktoś nie zna. :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szukam kobiety co by dla mnie nie goliła tych miejsc,chociaż przez kilka miesięcy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niedomyta dupa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kochane włoski u kobiet,a coraz mniej ich mamy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najbardziej obciachowo chyba gdy ma na twarzy włosy pod nosem czy na brodzie.Poza tym resztę można ukryć by się nie afiszować gdy ma się je w nadmiarze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wiem,ale mnie taki widok kręci na maxa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przestańcie z tym obciachem !!! Jaki obciach ? Facetom aż ślinka leci i nie tylko na taki widok,ale takim prawdziwym mężczyzną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
:) natura górą !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kiedyś zauważyłem kobietę co miała wspaniałe włoski na nogach.Chodziłem za nią po mieście dłuższy czas,ale miałem widok nad widoki.To mi się tak podoba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×