Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość BUTELKAAA

Baby active SPACERÓWKA

Polecane posty

Gość BUTELKAAA

CO SADZICIE O TYM WÓZKU? PODOBA MI SIE BO MA POMPOWANE KOŁA http://allegro.pl/show_item.php?item=2304077808&msg=Obserwujesz+t%C4%99+transakcj%C4%99.%3Cbr+%2F%3E%0D%0ANie+przegap+jej+zako%C5%84czenia.+Ustaw+przypomnienie+w+zak%C5%82adce+%3Ci%3E%3Ca+href%3D%22%2Fmyaccount%2Fwatch.php%22%3ETrwaj%C4%85ce%3C%2Fa%3E%3C%2Fi%3E.&watched=1&msgtoken=2115c2a3abfe1d62338ee15a0f666a574a80fea88dffff9b62fb8b71e1e483bb

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BUTELKAAA
nikt nie zna tego wózka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja się juz nauczyłam jak spacerówka to tylko typu ,,parasolka" nic innego..chyba ze mieszkasz w domu jednorodzinnym i masz duze auto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BUTELKAAA
ponawiam pytanie o wózek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak zapytam
wózek jak wózek wyglada dosc dobrze czarny fajny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hmm hmmm hmmm
jak spacerowka to cos lekkiego. ja taka spacerowke jak TY tuaj pokazujesz to mam z wozka 3w1 wiec nie kupilabym takiego wozka nigdy w zyciu. nie lepiej ci sie pomeczyc ze spacerowka ktora masz od wozka teraz a pozniej kupic sobie jakas parasolke np maclarena ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BUTELKAAA
no właśnie zaczęłam jezdzic spacerówka od głebokiego 3 w 1 i mnie wkurza ze mam bardzo mały dostep do kosza na zakupy. Sama spacerówka jest ok choc troche duza ale przy kupnie wiedziałam o tym wiec nie narzekam. W gondoli było ciasno gdy wkładałam zakupy a w spacerówce jest jeszcze gorzej. To mnie tylko denerwuje i dlatego sie zastanawiam nad kupnem wygodniejszego wózka. Te wózki, które proponujesz sa bardzo drogie, czym sie różnią od zwykłej parasolki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hmm hmmm hmmm
to pytanie do mnie ?? no jak chcesz miec pozadna parasolke a nie taka ktora ci sie rozleci za jakis czas, a poza tym chcesz wozek ktory posluzy nawet i 3 latkowi to maclaren jest jak nabardziej odpowiedni a cena no coz jak sie chce miec cos pozadnego to trzeba zaplacic niestety. ja bym na twoim kupila maclarena takiego ktory rozklada sie na plasko bo zapewne twoje dziecko jeszcze nie siedzi. w maclarenie jest wpkladka dla takiego malca i mozesz w nim wozic dziecko ktore nie siedzi samo naprawde polecam. po co ci drugi taki klakier jak masz juz duza spacerowke ale to tylko moje zdanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A może coś w ten deseń? www.sklepdziecka.com/wozek-spacerowy-babyactive-q-col-01-n.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
oj daje po oczach ten zielony wózek:) niech Pani zobaczy spacerówke Jane Muum to dopiero lekki i zwinny wózek. Mnie też go ktos kiedyś polecił i jestem wdzięczna bo świetnie się spisuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
JANE MUUM- faktycznie , też polecam. Bardzo sprawna spaceróeczka, ładna a do tego plusy dla rodzica- mała po złożeniu i składanie dosłownie jedną ręką

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli chodzi o prowadzenie to jest lekki, skrętny i łatwo się nim manewruje to jest duży plus. Jeżeli chodzi o jakość materiału - daje dużo do życzenia. Obszycia szybko się prują, pasek przytrzymujący kosz na zakupy zaczął się pruć, plecak również po roku czasu. Pokrowiec na nóżki mało grzeje wręcz w ogóle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Daria

Bardzo lekki i zwortny jest model baby jogger który dostępny jest w wielu wariantach w sklep-tosia.eu. Ja korzystam z niego już przy drugim dziecku i jestem bardzo usatysfakcjonowana wyborem. Cena niewygórowana myślę na każdą kieszeń.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
14 minut temu, Gość Daria napisał:

Bardzo lekki i zwortny jest model baby jogger który dostępny jest w wielu wariantach w sklep-tosia.eu. Ja korzystam z niego już przy drugim dziecku i jestem bardzo usatysfakcjonowana wyborem. Cena niewygórowana myślę na każdą kieszeń.

Lepiej kupić w innym sklepie 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fliks25

Sklepów z wózkami jest naprawdę wiele, jednak w sklepie Tosia o którym mowa miałam okazję uzyskać super poradę i naprawdę atrakcyjną ofertę, więc polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×