Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość saaaaraaa

Żel nawilżający jaki ???

Polecane posty

Gość saaaaraaa

Czesc:) Możecie mi polecić zel intymny dla alergików? Tylko taki który napewno nie uczula. Niestety mam tez uczulenie na prezerwatywy lateksowe więc boje się że kolejny który kupie nie będzie sie nadawał :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jaaaa czy nieee ja
Polecam Durex 2w1 żel intymny i żel do masażu. Nawilża rewelacyjnie-nie mogliśmy się zmieścić za pierwszym razem a z żelem poszło z górki. I nie powinien uczulać,bo jest chyba na bazie wody. Ale musiałabyś spytać przy kupnie. Tak mi się wydaje i polecam. Jest fioletowy. Jeśli nie to to musiałabyś iść do apteki i tam spytać-farmaceuta Ci doradzi i sprzeda odpowiedni produkt-to nie wstyd. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jakikolwiek kolorowy żel to nie jest dobry pomysł według mnie. Ja bym poszła raczej w kierunku np. żelu intimel (bezbarwny, bezzapachowy, bezsmakowy, na bazie wody), kiedyś słyszałam, że w gabinetach ginekologicznych jest używany albo żelu do usg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość papisnka
Żel do Usg może i ok, ale ani to ładnie pachnie (a ja lubię jak ładnie pachnie) ani nie ma żadnych dodatkowych plusów, jak np. potęgowanie orgazmu:P Dlatego ja od jakiegoś czasu używam Libidizera, z Quality Sex Lab, ma to wszystko ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość żelofanka
Żel nawilżający K-Y Żel nawilżający na bazie wody. Producent: Johnson&Johnson Pojemność opakowania 82g kupisz w każdej aptece

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×