Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ghjvvb

27 stopni w cieniu jak ubrac 7 msc dziecko?

Polecane posty

Gość ghjvvb

pomozcie bo główkuje i niewiem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cienkie spodnie
i bluzka z krotkim rekawem. do tego kapelusik na glowke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Body z krótkim rękawem długie bawełniane leginsy i coś na głowę od slońca i nie zapomnij o kremie przeciwslonecznym :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mammamijaco za syf
JA mam ten sam problem z 13 miesięcznym dzieckiem. W końcy wypusciłam go w kapelusiku, bodach z długim rękawem i długich cienkich spodniach. Odpusciłam krótki rękaw bo jednak taki przeskok z kurtki na krótki rękaw to troche za szybko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość edenline
mamy a jak ubrac 5 miesieczne dziecko?? jakas kurteczke??bo jak bylam w sklepie to wiedzialam jak mamy swoje dzieci grubo ubraly i nie wiem co robic....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ghjvvb
hmmm a myslicie ze body długi rekaw i kurteczka wiatrówka bardzo cienka spodnie skarpetki to za ciepło? (synek)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ghjvvb
albo body krotki rekaw i kurteczka nie zapieta?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama_mikolajka
na krótki rękaw to chyba jeszcze za wcześnie możne body plus cienka bluzeczka i cienkie spodenki dzieci jednak w wózkach siedzą to tez to inaczej odczuwają...... ale zakładanie w taka pogodę tych ocieplaczy na nóżki to już lekka przesada jak to niektóre robią

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cienkie spodnie
ja mysle ze za cieplo. zawsze ubieram corke tak jak siebie, ejsli ja jestem w krotkim rekawie to nie bede dziecka katowac dlugimi rekawami. ja mam juz 2-latke ale jak byla mlodsza robilam tak samo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cienkie spodnie
mama mikolajka, czemu inaczej odczuwaja? ja dzis bylam z dzieckiem na placu zabaw, wlasnie ukrop od rana dosc mocny i siedzialam na lawce caly czas i bylo mi jeszcze goraco, mialam krotki rekaw, w cieniu podobne odczucie, a dodam ze jestem zmarzluch niesamowity. a tak was spytam jaka temp macie w domu i jak dzieci chodza ubrane? bo jesli ja mam w domu temp 21 stopni, corka chdozi w kr rekawie, na dworze jest 25 stopni to czemu mam jej ubrac dl rekaw?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do wózeczka tak
Ja bym ubrała w cienkie bawełniane spodnie, skarpety i bawełnianą czapeczkę (takie cienkie płócienko) cienką koszulkę lub body z krótkim rękawem i do tego bawełnianą koszulę rozpinaną a ze sobą cienki kocyk jakby usnęło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maja 321
to tak jest ze mamy za grubo ubierają dzieci, dziecko które siedzi i się nie rusza troszeczkę grubiej niż my ale cjodzące dziecko ubiera się tak samo cienko, żeby się nie zgrzało podczas zabawy i biegania. Obowiązkowo kapelusik, żeby uniknąc udaru

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mammamijaco za syf
Małe dzieci nie mają jeszcze wyrobionej termoregulacji tzn. kiedy dla nas jest ciepło dla nich wcale nie musi albo przeciwnie - jest jeszcze cieplej. Dzieci poza tym maja cienką skórkę i delikatną i inaczej "odbierają" temperaturę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do wózeczka tak
dzieci inaczej odczuwają bo mają mniejsze ciała które łatwiej wychłodzić. Mama ważąca powiedzmy 60kg wytwarza więcej ciepła niż dziecko ważące 15kg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama_mikolajka
w sumie to nie wiem moj przy takiej pogodzi ma zawsze zimne raczki wczoraj bylismy na placu mial dlugi rekaw i byl czerwony jak burak i goracy i dzisiaj sie w sumie zastanawiam jak go ubrac wczoraj te dzieci byly tak opatulone grube czapki zimowe buty swetry pytalam mamy czy juz moge na krotki go wypuscic mowila ze lepiej nie ale kurde wydaje mi sie ze nic mu nie bedzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama_mikolajka
i jak siedza w tych wozkach to jaki idziesz to jakis tam wiaterek wieje wiec mozna zdjac ta z dlugim rekawem jak np biega po placu zabaw

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cienkie spodnie
mamo mikolajka, lepiej nie sluchaj innych matek, ja zawsze robie swoje, twqoje dziecko, ty je znasz wiesz mniej wiecej czy jest zmarzluchem czy nie i probuj. poza tym lepiej dziecko odrobine wychlodzic nic przegrzac, kazdy lekarz ci to powie i na tej podstawie sie opieram ubierajac corke.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hoggacia
No ale 27stopni to jest upal. wytrzymalybyscie same w taka temperature w jakichs bluzach? Jak juz sie tak boicie,to wezcie te bluzki z dlugimi rekawami do torby,ale raczej nie beda potrzebne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ghjvvb
dobra, ubrałam tak: body długi rekaw, na to koszulka cienka, rajtki i spodenki cienkie ogrodniczki takie przed kolano i nie biore kurtki... zawsze w razie czego mam koctk...to jednak jeszcze jest kwiecien...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama_mikolajka
tez mi sie tak wydaje tym bardziej ze od urodzenia starałam sie go hartować wiec krotki rękaw dzisiaj będzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hoggacia
Zmiluj sie i sciagnij te rajtuzy spod spodni,biedak sie ugotuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ghjvvb
ale ma krotkie spodnie przed kolanko nie chce zeby miał gołe nozki... najwyzej bede miec nauczke na przyszły raz- zobaczymy , narazie ide na polko pa i dzieki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hoggacia
No dobrze niexh bedzie :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bylam wlasnie na podwórku. Jest ukrop! Na prawde gorąc. Rajty pod spodnie? Moja jest tylko w bodziaku z krótkim rękawkiem! Ja rozumiem ze dziecko siedzi, nie rusza się. ale jak siedzi a jest tak gorąco to też mu goraco!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość u nas jest ciepło nie powiem
ale nie tak jak u Was:D nie wiem na Śląsku? na południu Polski? mieszkam nad morzem i ani siebie ani tym bardziej swojego dziecka nie ubrałam w krótki rękawek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość u nas jest ciepło nie powiem
mało tego. Obie maiłyśmy cienkie kurtki :D I uwierzcie że moje dziecko było jednym z najlżej ubranych dzieci. AA i chyba mnie zlinczujecie:D miało czapkę :) bo wieje. Wszystkie dzieci miały czapy, no chyba że starsze jakieś to były bez :) :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hoggacia
Sama mowisz,ze u ciebie nie jest tak cieplo. a nad morzem zawsze wieje. Autorka pisze juz w temacie o 27stopniaxh w cieniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość u mnie 22 stopnie
w sloncu moze 24 ale zachodzi co jakis czas i wieje zlekka cora 1,3m rajtki, sukienka, balerinki, opaska na glowe, bodziak krotki rekaw i na to cienka bluzeczka wsio :) chyba GUT :) z ta pogoda masakra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez mam dylemat, pomozcie! corka ma 14 miesiecy zastanawiam sie nad tym jak ją ubrać. myślę, nad tym, czy body z długim, czy z krotkim plus leginsy do tego. tylko wlasnie nie wiem co z tym rękawem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×