Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Moniakkkk

ZWYMIOTOWAŁAM 1 W ZYCIU TABLETKĘ ANTY !! POMOCY

Polecane posty

Gość Moniakkkk

Wczoraj w 1 dzien okresu wzielam 1 tabletke anty i po 30 min wymiotowalam bo mialam zatrucie pokarmowe, chcialam zapytac od kiedy moge wspolzyc normalnie nie bojac sie o ciaze? przy nastepnym opakowaniu za miesiac czy juz po 7 dniach ? prosze o pomoc !! i teraz juz bede brala normalnie regularnie bez wymiotow to dzialanie tabletek bedzie zachwoane? prosze o pomoc sa to moje 1 anty!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Moniakkkk
No wlasnie nie. I chcialabym wiedziec jak teraz to bedzie wtglodalo z antykocepcja . Dodam ze te wymioty nie byly ostre ale jednak byly....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zakładając, że pierwsza tabletka się nie wchłonęła przyjmujemy, że pierwszą tabletkę wzięłaś/weźmiesz w 2. dniu cyklu. W takiej sytuacji zabezpieczona będziesz dopiero po przyjęciu 7 tabletek, do tego czasu powinnaś się dodatkowo zabezpieczać w sposób mechaniczny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Moniakkkk
aha ok dziekuje ! ale mam zaczoc nowe opakowanie by bylo 21 tabletek ? czy brac te 20 co mi zostalo ? prosze o odpowiedz bo ja 1 raz w zyciu biore tabletki !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Możesz wziąć 20, tylko potem pamiętaj, żeby zrobić przerwę 7 dni, nie przedłużaj przerwy. Albo możesz wziąć jedną tabletkę z kolejnego opakowania (jeżeli są to tabletki jednofazowe). Jakie tabletki bierzesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Moniakkkk
yasminelle, ale w tym miesiacu i tak nie bede nic robila wiec jak bede sie kochac juz od nastepnego blistra to bede zabezpieczona w pelni ? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Moniakkkk
Dzięękuję Ci bardzo za odpo, pomoglas mi ! To bede brala te 20 jak napisalas ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×