Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gorenje

Pralka w łazience,w kuchni,a może gdzieś indziej?

Polecane posty

Dawniej miejscem pralki zawsze była łazienka, jednak ten zwyczaj coraz częściej jest modyfikowany. Czasem pralkę możemy znaleźć w kuchni, a czasem w tak zwanym pomieszczeniu gospodarczym, jeśli ktoś ma dom? A jeśli nie? Co zrobić z pralką,żeby zaoszczędzić przestrzeń? A gdzie Wy trzymacie swoje pralki? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość el chulo.
u mnie pralka stoi w pralni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ech.............///
Boże jakie głupie pytanie TAM GDZIE MASZ MIEJSCE!! Masz kuchnie 50m to w kuchni Masz mała łazienke to po uj tam dawać proste. Mała kuchnia i mała łazienka to jakiś przedsionek, koło kotłowni itd itd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mi mała z domu
nie cierpię pralek w łazience- nawet, jeżeli to duże pomieszczenie. łazienka ma mi się kojarzyć z piękną chromowaną armaturą, relaksem, kąpielą, ma być miejscem erotycznym i nie zagraconym sprzętami;) idealnym wyjściem jest tzw laundry/utility room, czyli mała pralnia, pomieszczenie gospodarcze na pralkę, suszarkę, detergenty, kosze na brudną bieliznę itd. w mieszkaniach jednak trudno o takie miejsce, dlatego w nowym mieszkaniu zaprojektowaliśmy pralkę w kuchni (duża kuchnia, mieści się w niej spokojnie stół jadalny z krzesłami), zabudowaną pod skosem, razem z osobną specjalną szafką na detergenty, środki czystości itd. dzięki temu w łazience mieści się nam i prysznic typu walk-in, i wanna asymetryczna. dla mnie- idealne rozwiązanie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja nie cierpię pralek w kuchni...ten sprzęt nie ma nic wspólnego z przyrządzaniem posilków...pasuje jak wół do karety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mi mała z domu
eee tam, zależy jaka kuchnia;) bo jak 2 na 2 to wiadomo. i jak zabudowana jest pralka - pod głębokim blatem, pod skosem, w ustronnym miejscu naprawdę jej nie widać:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak dla mnie pralka ma być
w łazience lub w pralni, innej opcji nie widzę :o W kuchni pralka kompletnie nie pasuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jozaaaaaaaaaa
Pralke w kuchni ma tylko biedota z blokow, lazienke maja 1,5 na 1,5 wiec w kuchni robia graciarnie :o No ale jak ktos jest patologia i nie stac go na porządny apartament lub dom to nie ma sie co dziwic ze ich klitki wygladaja jak wygladaja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 6na9
Jako biedota i patologia według jednej tu, to mam pralkę w kuchni w zabudowie, mało tego , jeszcze obok mam zabudowaną suszarkę, obok specjalne cargo na proszki i płyny do płukania, a spod blatu nad suszarką (jak szufladę) wysuwam deskę do prasowania. Projektował mi to szwedzki stylista, ale patologia i biedota hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pralnie to glupi pomysl
wieczorem sciagam brudne ciuchy w pralni, na golasa ide przez dom i dopiero do lazienki? bez sensu. najpraktyczniej w lazience

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość najlepiej postaw
w pokoju, tam zawsze się znajdzie miejsce. Np. koło łóżka, można od razu brudne gacie wrzucać i prać, przy włączonej pralce poza tym szybciej zasypiają dzieci, po roku przyzwyczai się i dorosły- będziesz spała jak kamień. Same plusy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o no ja nie mogę
szwedzki stylista, buhahahahaha:D gdzie jak gdzie, ale takie cuda w kuchni wyprawiać:o w kuchni się gotuje, ewentualnie jada, a nie pierze szmaty:o pralka powinna stać w łazience, jeśli ktoś już ma możliwość i miejsce- w pralni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mansinba
o no ja nie mogę masz jakiś problem, z tym,że u kogoś pralka znajduje się w kucni???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o no ja nie mogę
tak, mam problem, bo kuchnia to nie jest miejsce na pralkę:o to może pójdzmy już o krok dalej i- tak żeby było praktycznie jak ktoś już wyżej napisał- postawmy pralkę w sypialni albo salonie? A niby dlaczego nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mansinba
o no ja nie mogę coś z tobą nie tak.Co cię obchodzi,gdzie ktoś pralkę ustawia. Masz swój dom czy mieszkanie,więc rób sobie w nim co chcesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o no ja nie mogę
ty chyba masz z tym większy problem niż ja:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mansinba
o no ja nie mogę ja z tym nie mam problemu,bo w domu mam pralnię i szuszarnię,a w mieszkaniu w bloku mam pralkę w łazience,ale nie wiedze nic złego w tym,że ktoś ustawił sobie pralkę w kuchni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o no ja nie mogę
no tak tak, tak się tłumacz:D a w willi z ogrodem i basenem gdzie masz? Pewnie oddzielny budynek? Szwedzka stylistka się odezwała:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mansinba
o no ja nie mogę co cie tak boli?to,ze mam i dom i mieszkanie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o no ja nie mogę
mhmmm mhmmm, dobra już się nie złość o tego szwedzkiego stylistę:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mansinba
o no ja nie mogę wybacz,ale nie jestem osobą,która pisała o szwedzkim styliscie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jenk
Dziewczyny-spokojniej :-).Jeżdzę po świecie i widzę,że jak ktoś mieszka w domku to z reguły ma oddzielną pralnię (pomieszczenie gospodarcze).W mieszkaniach w WIEKSZoSCi pralki są w zabudowie kuchennej(niewidoczne).Obcokrajowcy dziwią się widząc w Polsce pralkę w łazience.Ktoś dobrze napisał,że łazienka powinna być małym Spa.Znajoma ma w łazience długi granitowy ,szeroki blat pod umywalką i pod nim schowaną pralkę,której nie widać .Fajnym pomysłem są w łazienkach wnęki zabudowane pod sufit,gdzie w słupku stoi pralka (suszarka) i pochowane są detergenty.Jednak pralka w łazience to dziwoląg -ale każdy robi jak mu pasuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sdfghjkl
no faktycznie eleganckie rozwiązanie to pralka i szafka z detergentami w kuchni.Kuchnia ma sie kojarzyć z pachnącym jedzeniem,zapachem ziół i przypraw a nie zapachem proszku do prania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yhasnxhd
Czytam to i mam wrazenie, ze pisza tu same posiadaczki okazalych willi, gdzie pralka ma swoje miejsce w pralni wielkosci salonu. Sama mam schowek na pralke, ale w zyciu bym nie potepila pomyslu na wstawienie tego sprzetu do kuchni czy lazienki. Kazdy zabuduje tam, gdzie ma miejsce I juz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mi mała z domu
racja:) pralka w łazience (zwykle przy tym ciasnej, blokowej) to chyba typowy wynalazek Europy Wschodniej;) NIGDZIE poza Polska nie widziałam pralek w łazience; i tak jak ktoś napisał: zwykle od razu kuchnie są robione pod zabudowę pralki w ciągu agd no ale trzeba trochę nos wystawić poza swoje osiedle, żeby zobaczyć co się dzieje w świecie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pralka u mnie jest w pralni/
/pomieszczeniu gospodarczym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pralka u mnie jest w pralni/
Mała Mi jak zwykle pieprzy piąte przez dziesiąte. :o Dziewczyno, chyba mało gdzie byłaś poza tym swoim UK, bo pralki w łazienkach są w bardzo wielu krajach EU Zach. i ogólnie na świecie, więc się tak nie zachłystuj tym zachodem, bo jesteś śmieszna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×