Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gorenje

Pralka w łazience,w kuchni,a może gdzieś indziej?

Polecane posty

Gość chciałam coś napisać
:D:D o taaaak mów tak sobie mów, pocieszaj się, że nie jesteś skończonym zerem :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
@vaniliova, oczywiście, że nie chodzi o to, żeby się tu na siebie złościć :) Może raczej o to, żeby sprawdzić, które rozwiązanie jest najpopularniejsze, czy najbardziej funkcjonalne. Jeśli patrzeć pod kątem funkcjonalności, to chyba najlepiej mieć pralkę w pomieszczeniu gospodarczym lub w łazience, jeśli mamy tam też miejsce na brudne rzeczy jest to bardzo wygodne. Natomiast nie każemy nikomu przenosić pralki z kuchni jeśli ją tam ma :) Sami widzieliśmy tam pralkę w nie jednym domu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość abcdefgkobieta
ja mam pralkę w łazience, jakoś w kuchni źle mi się kojarzy - pranie brudnych gaci z jedzeniem... no ale jak ktoś nie ma innego miejsca to cóż :) gdybym miała dom to chciałabym mieć pralnię, ale to dopiero w dalszych planach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Życzymy, aby te plany się ziściły i być mogła mieć nie tylko specjalne pomieszczenie na pralnię, ale też ogromny ogród, w którym będziesz mogła suszyć pranie na świeżym powietrzu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość unpocoloco
Pralka oczywiście w łazience. A fajne pomysły na łazienkę na stronie lazienka.com.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość awanadaf
My wrzuciliśmy do kuchni do zabudowy pralkę za 900zł i spisuje się perfekto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość inesines666
Cześć. Pomieszczenie gospodarcze to jest bardzo fajny pomysł, ale trzeba go najpierw mieć:) W kuchni nie wyobrażam sobie pralki, zdecydowanie wolę standardowo trzymać ją w łazience. Niedawno kupiłam mieszkanko na osiedlu europejskim w Krk i właśnie jestem na etapie lokowania poszczególnych sprzętów, mam małą łazieneczkę, dlatego postawiłam na ,,szczupłą" pralkę tak, żeby nie zajmowała za dużo miejsca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja akurat ze względu na malutką łazienkę muszę trzymać pralkę w kuchni, ale bardzo ładnie wpasowała mi się zaraz w kącie obok zmywarki. Dalej stoi piekarnik, a w drugim kącie stoi lodówka, która niedawno została zakupiona: http://www.nokaut.pl/lodowki/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pralka pod umywalką
"Znajoma ma w łazience długi granitowy ,szeroki blat pod umywalką i pod nim schowaną pralkę,której nie widać ." blat pod umywalką a pod blatem pralka? dobrze że jej pod wanne nie upchnęła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość muszynininka
Kwestia rozplanowania, dla mnie nie ma znaczenia gdzie pralka stoi bo mam pralkę LG F-1443KDS, jest cicha i nie robi mi to różnicy, a że akurat mało korzystałam z pomieszczenia przeznaczonego na spiżarnię, to tam zrobiłam sobie pralnię. Pralka ma dużą pojemność, bo aż 11 kilo, ale mogę prać mniej, do tego klasa A++ i 1400 obr. Kupowałam w OleOle to troche taniej było.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pulchna22
A czy piorąc mniej zużycie wody także jest mniejsze, czy pobiera tak, jakbyś prała 11 kilo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja powiem jak to u mnie jest
mam 3 mieszkania i w każdym z nich pralka stoi w innym pomieszczeniu: 1. mieszkanie 72 m, jest tam pomieszczenie techniczne z piecem oc i pralką 2. mieszkanie 60m - pralka stoi w łazience 3. kawalerka 30m ze sporą kuchnią - pralka stoi w kuchni pod blatem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elfik66
Ja się raczej zastanawiałam, jaka pralka ma być, jakie funkcje i programy ma mieć, a nie gdzie będzie stała. Stawiamy tam, gdzie jest miejsce. Jak malutka łazienka, to kuchnia jest tez dobrym rozwiązaniem. Nie każdy ma pomieszczenie gospodarcze, więc trzeba sobie jakoś radzić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość żabeczka65
Ja wolę jak pralka stoi w łazience, jakoś tak sobie zakodowałam, i tak mi odpowiada. Co prawda moja LG jest dość cicha bo ma dobry silnik bezszczotkowy, ale mimo wszystko wolę w łazience.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Teraz pralki mają taki fajny design, że śmiało można postawić taką LG big In na przykład w kuchni i jeszcze być z tego dumnym :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kariaa
Jasne, ja mam model F1096ND i też stoi w kuchni i ładnie komponuje się z moimi meblami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wszystko determinuje układ i powierzchnia pomieszczenia, nie ma złotego środka. www.decoroom.eu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Złotego środka nie ma jak się ma małą łazienkę, ewentualnie można kupić pralkę slim od LG, która jest wąska i mało miejsca zajmuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cenię tę pralkę za to, że jest wąska a wsad ma na 7 kilogramów, także w ogóle nie odczuwam tego, że mam małą pralkę. Na dodatek slim LG cichutko pracuje, ze prawie wcale jej nie słyszę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Irmikna
Zastanawiam się właśnie nad pralką LG, ale tą parową, na 8 kilo albo większą, wymiarowo przecież podobne są, a pojemność większa się zawsze przyda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Często o umiejscowieniu pralki w naszym domu czy mieszkaniu wpływa rozmiar tych pomieszczeń - wiele osób z małą łazienką decyduje się na pralkę w kuchni. Mnie osobiście nie podoba się to rozwiązanie, bo dla mnie jest to po prostu niefunkcjonalne. Ale jak ze wszystkim - ile osób, tyle opinii :). Nawet niedawno czytałam artykuł dotyczący właśnie lokalizacji pralki - http://www.maxkuchnie.pl/artykuly/sprzet-agd/pralka-w-kuchni-czy-w-lazience-777.html. Swoją drogą dosyć ciekawy :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×