Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość nowy zwiazek ja mam dziecko

Poznalam cudownego mezczyzne bedac samotna matka. Kazdy jest przeciwny

Polecane posty

Gość nowy zwiazek ja mam dziecko

Dokladnie to z poprzedniej milosnego, mlodzienczego romansu mam synka. Wszystko teraz pieknie sie ulozyla, moja milosc naprawde jest teraz duzo warta. Przeszlam zalamanie nerwowe, bylam w szpitalu psychiatrycznym i poznalam mezczyzne ktory jest chory na schizofrenie ale jest caly czas na lekach i pod opieka specjalistow. Dzisiaj oznajmilam rodzicom i dziadkowi oraz bratu ze zamierzam sie wyprowadzic, zabieram synka i bede mieszkala u swojego ukochanego. Znaja nasza sytuacje i powiedzieli ze oni sa temu przeciwni ale ja jestem dorosla, powazna kobieta i nie zamierzam ich sluchac. Teraz wiem ze ta milosc mi sie oplaci i wiem ze moj synek bedzie szczesliwy majac normalna rodzine.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no nie wiem czy taka
normalna bedzie miało ta rodzine twoje dziecko. ja nigdy bym sie nie zwaiązała z facetem chorym na schizofrenie, tym bardziej majac dziecko! oglądałam program dokumentalny o osobach chorych na ta chorobe i jest na prawde ciężko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to nie tak, że rodzice są przeciwni. oni po prostu chcą dla ciebie jak najlepiej i martwią się zarówno o ciebie jak i Twoje dziecko bo Was kochają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×