Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość pytam.

zdradza?

Polecane posty

Gość pytam.

jestem w dość kłopotliwej sytuacji. dziś sms-ami zaczęła mnie napastować była dziewczyna mojego narzeczonego. pisze, że cały czas się spotykają, wysyła mi domniemane teksty od niego (pisane w jego stylu, ale przecież skoro była z nim, zna go) i szczegóły, które mają mi dać do zrozumienia. nie myślałabym o tym, gdyby nie ten jeden. we wtorek poszedł do pubu oglądać mecz z przyjacielem. spóźnił się do domu. ona opisała mi dokładnie, w co był ubrany i dodała fakt spóźnienia. on powiedział, że również była w pubie. jedyne, co mi daje nadzieję, to fakt, że ona mówi o regularnych spotkaniach. ja i mój narzeczony pracujemy razem, więc śpimy, wstajemy, jemy i spędzamy cały swój czas razem. czy jest aż taką paranoiczką? czuję się tak bardzo zagubiona, nic mi nie przychodzi już do głowy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szparek
Jak na mój gust to jakaś ściema.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytam.
nie ściema. a że brzmi tak absurdalnie, sama nie wiem, co o tym myśleć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szparek
Chodzi mi o to, że ta jego była ściemnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sikoreczka z pudełeczka
Twój facet powinien usiasc z Toba, wziac telefon do reki , zadzwonic do niej i powiedzieć zeby sie odpie...oliła. Chciała bym to uslyszeć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jesteś przewrażliwiona
normalna babska zemsta za to że teraz to Ty z nim jesteś nieprzejmuj się i olej to :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eh.............
Nie zdradza bo: *Gdyby to robił ona z nim ukrywaliby to przed Tobą, a tak ona mieszając się naraża się na jego nerwy i tylko niszczyłaby sytuację między nimi. *Po co miałaby to zresztą robić gdyby miała go dla siebie. *On wiele traci (wygodny styl życia etc) Gdyby tak było byłby bardziej nerwowy. *Mógł z nią się widzieć ale raczej nie zdradza. *Ona to jakaś desperatka jaka chciałaby wrócić do niego i dlatego stara się zepsuć sytuację miedzy wami, czyli chwyta się ostatniej deski ratunku. Zapomina jednak, że gdy zniszczy mu życie on raczej nie poleci do niej...bo kto lubi tych jacy nam niszczą coś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×