Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość matka R.

Jaki rozmiar stopy mają wasze 6 latki ?

Polecane posty

Gość gość
31

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Syn 6,5roku buty rozmiar 36, a rzeczy 140

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Corka 6,5 roku, rozmiar 31.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wybaczcie,ale jak czytam ze 6,5 latek nosi rzeczy na 140 i buty 36 ,to nie sposob sie nie rozesmiac,wiem ze dzieci nie s rowne,syn ma 6 lat -drugi rok w zerowce,dwie rozne grupy ,jest od wiekszosci mlodszy bo z listopada ,nosi romziar buta 30 i w obu grupach jest to taki standart,waha sie 29-31, max 32, nie jest wysoki,taki w normie ,przecietny,obie grupy pod wzgledem wzrostu wypadaja podobnie,mysle ze wzrost waha sie tam miedzy 110-122, moze z 3 osoby ciut wyzsze,jest to norma spoleczna ,nigdy nie widzialam dziecka , ktore w wieku 6,5 lat mogloby miec 140cm wzrostu i nosic buty 36, bo 36 nosi spora ilsoc doroslych kobiet:)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale ubranie 140 jest na troche nizsze dziecko. Moj syn ma 6,5 roku, buty 36 (dokladnie jak duzo doroslych kobiet), wzrost 136. Wcale nie jest najwyzszy w klasie, 2 dziewczyny sa od niego wyzsze i tylko pare miesiecy starsze. Z chlopakow jest najwyzszy, ale nie drastyczna roznica.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moja 5 latka 26

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
34 - syn. 6lat i 1 miesiąc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zauważyłem że Generalnie dziewczynki maja nie proporcjonalnie wieksze stopy wzgledem reszty ciala, a juz wczesna podstawowka zbliza sie do rozmiaru stóp swych matek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moja corka 6,5 ma 125 cm i rozmiar buta 31-32. Dzieci w jej grupie sa bardzo roznego wzrostu, ona jest srednia. Sporo dziewczynek ma mniejsza stope.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiec ten 6,5 letni syn jest niezwykle wysoki,moze to geny,moze rodzice sa oboje wysocy,w kazdym razie nie spotkalam sie z tak wysokim chlopcem w tym wieku. Moj niebawem konczy 6 lat,kozaczki eccko musi miec 3 1 na te zime,za to tej samej marki kupione bez dziecka w tym samym rozmiarze beda chyba dobre za rok dopiero:) jakies wielkie wypadaja,wkladka dl 21 cm -masakra, trzeba bylo kolejne kupic i inne firmy kupilam w rozmiarze 30 na teraz, ma jakies pol cm nie wiecej zapasu,ale ja nigdy nie zakaldam,ze zapas powinien byc wiekszy,1 cm zapasu to juz sporo,dziecku nie ejst juz tak wygodnie,but zalamuje sie nie w tym miejscu ,co trzeba,szybciej sie niszcza,kupujemy wiec buty b.czesto ale dobrze dopasowane z zaapsem 0,5 -0,6 cm . Duzo wiec zalezy od tego ,jaki Panstwo preferujecie zapas,bo piszac ze dziecko nosi 31 w rzeczywistosci mogloby sie okazac,ze max 30 jest wystarczajaca. Wlasnie,jaki zapas preferujecie w butach zimowych,jesiennych???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moja córka ma prawie 6 lat, ubrania nosi na 122/128, buciki 29/30, waży 20kg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja tez kupuje z zapasem okolo 0,5-0,7 cm i uwazam za wystarczajacy taki zapas,ale widze po dzieciach z zerowki, do ktorej corka chodzi,to nosza buty o jakies 1,5 cm albo 2 cm za wielkich !!! dzieku rosnie stopa srednio 1cm na rok max ,nie ma opcji ze wiecej,bo 6 latki mialayby stopy po 30cm ,na zime to jeszcze rozumie 1 cm.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja pisałam wczoraj o rozmiarach mojej 6-latki...co do zapasu to kupuję raczej dobre, bez większego zapasu. W przedszkolu nosi kapcie 29, buty zimowe kupiłam 30. Patrząc na długość ma w tym momencie ok. 19cm, buty zimowe kupiłam 19,5cm. Zapas większy powoduje, że but suwa się po nodze i obciera, niszczy lub zsuwa skarpetki, jest niewygodnie. Pierwszej córce zawsze kupowałam z zapasem i zanim noga dorosła na dobre już buty nie były potrzebne na dany sezon. Młodszej kupuję prawie na styk, minimalny ok. 0,5 cm zapas przy bucie na jesień/zimę. Fakt, że ma bardzo szczupłe stopy, więc większy od razu jest zbyt szeroki i masywny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
córka 6 lat i 3 miesiące- wzrost 122, waga 24, rozmiar buta 32

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moj syn 6,5 121 cm okolo 23-24 kg wagi i stopa 31/32

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Syn 6 lat i 4 miesiące, buty 33, ubrania 134. Jest w zerowce najwyzszy jeszcze z jednym chlopcem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moja kuzynka ma 5 lat i nosi rozmiar buta 32, jej ojciec jest bardzo wysoki 190 cm i myślę że kuzynka też do niskich nie będzie należeć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosia

5 lat i 2 miesiące 31 rozmiar Bartek

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×