Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mamusia&

:(

Polecane posty

Gość mamusia&

witam.Mam pytanie może któraś z mam by mi pomogła, moja córeczka ma 4 dni ostatnią kupkę robiła 2 dni temu czy to normalne ? dodam jeszcze że karmiona jest butelką ponieważ po cesarskim cięciu mam dopiero pokarm od wczoraj:( mała niby pięknie ssie ale zaraz wypluwa i płacze wtedy kończy się na tym ze muszę zrobić butelkę może macie jakieś rady to pomóżcie jak ją przyzwyczaić do piersi bez dawania butelki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wasze dzieci mają katar bo
1. Są upały 2. Mleko modyf. to tylko pokarm, a nie picie w przeciwieństwie do mleka naturalnego, które jest 2w1 (najpierw picie, potem pokarm) 3. Dlatego w upały przy mleku modyf. trezba podawać wodę 4. Jak nie podajesz wody w upały dziecku na modyf. to będzie miało zaparcia 5. Proste nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wasze dzieci mają katar bo
6. Butelka ma szybszy przepływ niż sutek 7. Dzieci ssące pierś muszą się więcej namordować niż ssąc pokarm z butelki, bo mleko naturalne wolniej leci 8. Dziecko przyzwyczajone od urodzenia do butelki jest niecierpliwe i irytuje się ssąc pierś 9. Musi się nauczyć ssania piersi bez butelki, o ile nie chcesz skończyć z laktatorem i butelką 10. Żeby się nauczyło musisz być konsekwentna i mu nie ulegać (popłacze, pomarudzi, ale jak zgłodnieje i nie dostanie butelki to będzie próbowało do skutku i załapie o co chodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do Wasze dzieci mają katar bo
ale żeś mądra. dzięki za info jestem pierwszy raz matka to o niektórych rzeczach się nie wie przez przypadek przegrzałam dziecko, i ma potówki co jak się ich pozbyć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wasze dzieci mają katar bo
Same zejdą. Wyschną. Tylko nie ubieraj dziś dziecka w nic poza pieluchą. A na noc nie okrywaj kołdrą tylko cienkim kocem i nie ubieraj w więcej jak 1 cienką warstwę (cienki bawełniany pajac). Na noc możesz posypać potówki pudrem albo mąką ziemniaczaną, wtedy szybciej wyschną. Albo posmarować maścią cynkową. Albo wykąpać dziecko w krochmalu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wasze dzieci mają katar bo
Jak będziecie w cieniu albo w chłodniejszym mieszkaniu to załóż do pieluchy samo body albo koszulkę i skarpetki. W ciągu dnia jak śpi w łóżeczku przykrywaj dziecko pieluchą tetrową albo flanelą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×