Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość cherryPula

depilacja laserowa

Polecane posty

Gość cherryPula

sprzedam urządzenie do depilacji laserowej ,,Rio Laser'' z instrukcją w języku polskim , sprowadzony z Anglii w bardzo dobrym stanie cena 195zł, ale do uzgodnienia ;) , jeśli ktoś chętny proszę pisać gg: 38022026

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cherryPula
są, ja już swoje włoski usunęłam :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miiaa345
uważam że solarium to nie jest dobry pomysł, lepiej wyjść na świeże powietrze i troszkę słońca złapać, lepszy brąz niż pomarańcz :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zola2
ja z depilacji laserowej korzystałam, świetna sprawa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kopelen
ja korzystałam w harmonii przy długosza w krakowie i po kilku sesjach udało mi się osiągnąć oczekiwany efekt, a oni akurat nie mają jakoś strasznie drogo, bo w zależności od partii ciała, którą chcemy poddać depilacji są rózne promocje i można dobrać coś dla siebie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kinum
Moja znajoma była na depilacji w warszawskim salonie Bellisana (http://bellisana.pl) na depilacji pach i wiem, że u nich przy wykupieniu pakietu 4 zabiegów dostaje się 15% zniżki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cherryPaula
w salonach kosmetycznych depilacja laserowa to koszt ok.500zł, a ja ofeuję sprzęd to depilacji laserowej w domu w niższej cenie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trzy_kolory
wiecie ja szczerze mówiąc nie ryzykowałabym zabiegu depilacji laserowej w domu. Jednak jestem zdania, że takie urządzenia i zabiegi powinni wykonywać fachowcy, dlatego jeśli depilacja laserowa to w miejscach sprawdzonych i zaufanych, jak Studio Laser, masz pewność, że będzie bezpiecznie i dokładnie wykonane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hooliganrootz
jestem podobnego zdania, co moja przedmówczyni, że jeśli już się poddawać zabiegowi depilacji laserowej to tylko w miejscach sprawdzonych. Ja byłam na zabiegu we wspomnianym wcześniej Studiu Laser i jestem zachwycona. Pełen profesjonalizm, pozbyłam się problemu z niechcianymi włosami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kartonek9
Jeśli chodzi o depilację, to zdecydowanie polecam depilconcept.pl Jedna z najlepszych firm, jesli chodzi o depilację ;) zdecydowanie polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wg. mnie Studio Laser to świetny salon ;) mają nowoczesny lasery diodowe, które działają bez zarzutów a i efekt widoczny jest dłużej ;) gwarantuje to wygodę i estetykę - bądź co bądź ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość getaway
ja byłam w Warszawie, warto, bardzo miła atmosfera, dokładnie zrobiony zabieg. Efekty super.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale też są sposoby, żeby ten ból uśmierzyć w SL robią okłady z lodu i nic nie boli, a poza tym nawet jeśli by zabolało to do wytrzymania i dla fajnych efektów można się troszkę pomęczyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no i co jest dla mnie najważniejsze, to to, że efekty na bardzo długi czas. Kilka zabiegów i zapominasz o niechcianych włosach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no tak, jak się poddajesz takiemu zabiegowi to po to, żeby mieć święty spokój z włosami, żeby nie trzeba było machać maszynką przed każdym wyjściem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Laura 99
Hej Mario, zabieg depilacji jest prosty i bezpieczny tu masz film jak wygląda zabieg depilacji https://www.youtube.com/watch?v=jYej8j9cNGQ że cena usługi nie jest laser laserowi nie równy , polecam poczytać o różnicy między laserami Vectus i lightsheer

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kinia 444
Pomocy! Nie radzę sobie z nogami. Mam same krosty, a potem blizny. Myślałam o depilacji laserowej, w necie znalazłam informacje, że jest kilka laserów do depilacji. Co myślicie o laserze Palomar Vectus, czytałam o nim trochę tutaj http://depilacja-laserowa.torun.pl. Co myślicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pani doktor 24
Najlepsze są naturalne metody depilacji Od jakiegoś czasu stosuję depilację cukrową. Do tej pory widzę same plusyNie mam żadnych problemów z wrastającymi włoskami i bliznami. Z samego początku chodziłam do sklepu gotową pastę, ale taka domowa jest jeszcze lepsza. Tutaj jest ciekawa strona o tym http://depilacjacukrowa.com.pl/zalety-depilacji/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nice 44
Kuzynka zrobiła sobie depilacje laserową, i to był właśnie Vectus. Jest mega zadowolona. Wcale nie musiała robić wielu zabiegów. Bez bólu i podrażnień. To jest bardzo nowoczesny sprzęt. poczytajcie o nim, ma super recenzje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marcix 88
Kuzynka zdecydowała się na depilację laserową, o ile pamiętam, to wybrała gabinet z laserem Palomar Vectus . Jest ogromnie zaskoczona. Osobiście też byłam zachwycona rezultatem. Już po pierwszej sesji było widać rezultat. To był słuszny wybór. W ogóle nie czuła bólu. Bardzo dobry efekt. Jeżeli myślicie o depilacji laserowej, to w 100% polecam. www.bagra.com.pl/zdrowie-i-uroda/idealnie-aksamitne-cialo-dzieki-zabiegom-depilacji-laserowej/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasix 44
Zobaczcie przez przypadek znalazłam ekstra wyszukiwarkę salonów z zabiegami depilacji laserowej. Jest możliwość wyszukiwania według różnych miast. Łatwa w obsłudze. Trzeba tylko wpisać nazwę miasta: http://www.depilacjelaserowe.pl/. Pomogło mi to wyszukać salon kosmetyczny z oferujący zabiegi depilacji laserowej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kosmetyczka 27
Koleżanka wysłała mi link fajną stronę o o rodzajach depilacji http://depilacja24.pl Może was zainteresuje. Nie wiedziałam, że istnieje tyle metod depilowania. Od zawsze korzystałam z zwykłych maszynek. Ale zainteresowała mnie laserowa depilacja. czy wiecie może jak działa laser od depilacji na tatuaż , czy ktoś się orientuje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×