Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość PurBlanca92

Dlaczego nie mam faceta? No dlaczego?

Polecane posty

Gość PurBlanca92

Znam duzo przeciętnych dziewczyn, które mają przystojnych facetów. Znam duzo ślicznych dziewczyn, które też mają facetów. Nawet pasztety maja facetów. A ja? Mam 20 lat i na koncie tylko 4 takie bliższe znajomości, z których mogło coś wyjść bardziej poważnego-niestety trwało tyllko to 1-2 miesiące, nigdy dłużej. Mam powodzenie, ale nie u tych facetów u których bym chciała. Tak w większości chodzi o wygląd. Nie ukrywam, że jest on dla mnie ważny (np. dużą uwage zwracam na wzrost czy sylwetkę) Nie szukam opalonego kena z żelem na włosach, który jest w każdym calu idealny. Szukam po prostu faceta, który będzie mnie pociągał fizycznie, który będzie dla mnie dobry i z którym będę miala co robić i nidgy się nie będę z nim nudzić. Co jest ze mną nie tak? Nie jestem brzydka, nikt mi tego nigdy nie powiedział, zawsze słyszłam same komplementy, od dziecka. Dbam o siebie, modnie się ubieram, mam jasną, zdrową skórę, miedziane włosy, zielone oczy, ładny uśmiech. Ostatnio zaczęłam dbać o moją sylwetkę to znaczy ćwiczę, biegam by zrzucić trochę tłuszczyku z brzucha. Ale poza tym moja figura jest ok. Ogólnie na swój wygląd nie narzekam. Studiuję dietetykę. Lubię gotować, podróżować, spędzać czas na lonie natury, fotografować przyrodę. Uwielbiam śpiewać, czasem poczytać książkę, wyjść do kina lub do klubu. Lubię spędzać czas z przyjaciółmi, ale lubię też samotność, kiedy mogę porozmawiać sama ze sobą. Kocham koty, ale również inne puchate zwierzęta. Jestem wrażliwa, szybko się wzruszam, ale także potrafię być złośliwa i niestety często mam humorki i wtedy muszę policzyć do 10 zanim coś powiem. Nie ukrywam, że lubię także wypić, lubię imprezy w klubach, a także domówki. Nie jestem nieśmiała, ale też nie przesadnie odważna. Dla faceta, który by mnie kochał zrobiłabym wszystko. Dlaczego nie mam jeszcze faceta? Koleżanki już po 4 llata mają facetów... a ja jak zawsze sama

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fdsese
może kolezanki połykają , a ty wypluwasz . Dlatego faceci cie rzucają .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PurBlanca92
Nie, myślę, że to jednak nie jest ten powód.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sfgdf
Niestety, szukasz ksiecia z bajki. Ciesz sie ze ktos Cie w ogole chce bo niektorzy nawet tego nie maja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość FastFucker
Skoro wygląd jest dla Ciebie najważniejszy, to opisz jak ten ktoś miałby wyglądać. Rozumiem, że masz 20 lat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PurBlanca92
Nie, wygląd nie jest najważniejszy. Owszem wiadomo, że przyciaga, ale to charakter zatrzymuje. Nie mogłabym być z super przystojniakiem jeśli z charakteru by mi nie odpowiadał. Jeśli chodzi o cechy wyglądu to wzrost jest dla mnie bardzo ważny no i waga. Mój wybranek powinien mieć co najmniej 183 cm wzrostu i nie powinien byc chudy. No i lubię brunetów ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SaAna
Masz dopiero 20 lat:) Korzystaj z życia i nie patrz na koleżanki które tkwią w związkach. Masz wolną rękę:) Jeszcze znajdziesz tego jedynego. Na zabawę w "dom" przyjdzie pora. A tymczasem flirtuj, baw się, kuś:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asdfghjkl24
wyluzuj dziewczyno, to jeszcze nie koniec świata :) ja mam 24 lata i też nie mam faceta i nawet mi z tym dobrze. Moi byli ( a było ich 2 takich ważniejszych) już są po ślubach- i oby im się! Większość moich koleżanek jest już mężata, dzieciata, albo chociaż zaręczona. Kilka jest już nawet po rozwodzie- właśnie te z tych długoletnich przechodzonych związków. A ja chodzę sama do kina, na wakacje jeżdżę z koleżanką, a na wesela chodzę z kuzynem. I żyję! wiesz dlaczego? bo po wielu burzliwych przejściach odkryłam, że są w życiu ważniejsze rzeczy. Uczę się, rozwijam, podróżuję, realizuję się i jestem szczęśliwa. A facet na pewno się trafi- z tym, że jestem coraz bardziej wybredna i byle kim się nie zadowalam. Lepiej samej, niż w złym towarzystwie. Uśmiechnij się, młoda jesteś, jeszcze dużo przed Tobą :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość njepoczytalny
czylj szokarz wysokjego bronecjka ,to tak iak wjenkrzosc feisbokowyh pokemonuw dla kturyh ponirzei 185-183 to nje facet ,Dai szanse jnnym bo zostanjerz stara panna z kotem ,albo pozostaie tobje szukac wsrut obcokraiowcuw,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PurBlanca92
Ale ja chcę już teraz...chcę mieć faceta. I nie na miesiąc, na dwa tylko dłużej. Marzę o tym by byc zakochana. Coś musi być ze mna nie tak no! :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość na wspólnej 52
może nie jestes taka fajna, jak ci się wydaje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dobry chłopak 77
To jak opisałaś siebie to tak jak dla mnie ideał dziewczyny, idealnie trafiłabyś w moi gust czy bym ci się spodobał nie wiem czy ty mi też nie wiem, ale fajnie przedstawiłaś swoją osobę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cos jest na rzeczy. Moja siostra ma ten sam problem. Spotykala sie juz chyba z dziesiatka facetow (co swiadczy ze sie podoba) i zawsze konczylo sie po kilku spotkaniach. I to oni ja olewali. Ja tam nie wiem jak ona sie zachowuje sam na sam z nimi ale mysle ze jak najbardziej ok. Jednak musi miec cos w swoim zachowaniu czym odpycha chlopakow bo jak to inaczej wytlumaczyc. Ty pewnie tez masz cos takiego w sobie tylko jak to znalezc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość njepoczytalny
ona hce jusz teraz mjloscj, Wjerz czym iest mjlosc dzjecjaku ? To pohodna amfy ,takj koktail ktury iest pompowany do krfjobjegu, Wtedy twui obraz wjdzenja iest wypaczony j nawet nje zauwarzysz rze iestes z kjms kto nje iest wysokjm brunecjkjem, Sprytnje natura to obmysljla ,;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PurBlanca92
Poza tym seks po ślubie. Jestem głęboko wierzącą katoliczką, czytam co dzień Pismo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moim zdaniem: 1. swoim zachowaniem albo wyglądem odstraszasz tych, którzy charakterem mogliby Cię zainteresować, 2. stawiasz 99% na wygląd i w ten sposób trafiasz na tępych metrosexów, 3. nie potrafisz jasno i wprost powiedzieć (napisać) czego chcesz od takiego faceta. Wszystkie te trzy sprawy składaja się na porażkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PurBlanca92
podszyw, nie jestem aż tak bardzo religijna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PurBlanca92
No i na pierwszej randce anal nie wchodzi w grę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość njepoczytalny
a iestes wylozowana aotorko ? masz poczocje chumoru ? nje iestes nudna ? bo morze tu tkwj problem,,,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asking Alexandria
ludzie bez nóg sie rodzą a ty pier*****z ze masz problem bo jestes bez faceta? masz 20 lat daj spokoj jezu..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość njepoczytalny
zajntrygowany dobze prawj, Czemó mnje jgoróiesz aótorko,nje iestem tredofaty, Czyszbym nje byl godzjen j njenadanrzał za tobom ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaintrygowany...... jest podszywem bo sam przed chwola napisal w temacie ze ma taki problem a teraz doradza, skoro wiesz co jest na rzeczy to z czym ty mozesz miec problem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PurBlanca92
tak jestem wyluzowana i mam poczucie humoru, często i dużo sie śmieje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość njepoczytalny
to mosze iestes njestabjlna emocionalnie j to jch otstrasza, Bjalogłowy w wjeku 20 lat tak maiom czensto, nje muwje rze wszystkje. Masz mnustfo czasu ieszcze, Wyobraszai sobje iak rozmafiasz ze sfojm ryceżem to f końcó zmaterjaljzóje sjem z czasem owy ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hahahahahaaaa
Gadasz jak w sredniowieczu, skad zesz sie tutaj wzjal;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość njepoczytalny
s kontofnj ,tódziesz s kontenera;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość markisza
Bo coś jest z Tobą nie tak? Jakaś przyczyna takiej sytuacji po prostu musi być. Może nie masz nikogo odpowiedniego pod siebie. Spróbuj założyć konto na http://sympatie.eu/ Myślę, że przez takie serwisy szybciej znajdziesz kogoś na poważnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Halinkkna
taka jest prawda... że niektórzy narzekają ze nie maja nikogo a tak naprawdę nie są gotowi na to aby kogoś mieć...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×