Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość poddenerwowana

za szybko na stwierdzenie ciąży?

Polecane posty

Gość poddenerwowana

W zeszłą sobotę ( 28.04 ) odbyłam ostatni stosunek z chłopakiem. Od wczoraj boli mnie prawy jajnik i czuję jakbym miała dostać zaraz okres, ale jest dwa tygodnie za wcześnie. Ciągle chodzę do toalety oddać mocz. Jest szansa, że jestem w ciąży czy to tylko strach przed ewentualną ciążą wywołuje te wszystkie objawy? Proszę o pomoc.. ; )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość polllll
Raczej to infekcja dróg moczowych.... Bo do potencjalnej ciaży to jeszcze chwila. Zakładajac, ze miałaś owulację i doszlo do zapłodnienia to zarodek dopiero się zagnieżdża...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poddenerwowana
W sumie to mam taką nadzieję, chociaż właśnie wymiotowałam. Mam nadzieję, ze to jakiś wirus.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dhtyjtuyjkuyk
Ja też już miałam wszelkie objawy ciążowe a w ciąży nie byłam :) Miałam mdłości, ciągle sikałam, byłam poddenerowaana. Byłam przekoanana, że to ciąża, aż nie naszedzła małpa i rozwiała moje przypuszczenia. W tym cyklu również próbowaliśmy, do @ dwa dni, a ja już żadnych objawóó nie mam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiesz co 4
-5 dni po stosunku absolutnie nie możesz mieć objawów ciażowych typu wymioty, bo jak ktos napisał wyżej może co najwyżej dochodzić do zagnieżdżenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poddenerwowana
Czyli moja psychika fisiuje ;p Nawet dobrze, bo to jest najgorszy moment na dzidzię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiesz co 4
to zacznij sie porządnie zabezpieczać i nie będziesz miała stresów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×