Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość malwinka spoinka

Sposób na ładnie pachnącą łazienkę

Polecane posty

Gość malwinka spoinka

Pomimo tego, że łazienkę sprzątam regularnie i bardzo dokładnie to ładny zapach świeżości utrzymuje się góra 2h po sprzątaniu. Gdyby nie otwarte okno cały czas nie dałoby się w niej wysiedzieć. Wstyd mi przed znajomymi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość albo masz cos z rurami bo
niemożliwe żeby w łazience smierdzialo jak dbasz o czystość i wietrzysz... Ja okno mam ciągle uchylone, chyba że w zimie ale i tak w łazience zawsze czysto i pachnąco. Nie używam tych chemicznych odświeżaczy bo głowa mnie po tym boli, jedynie co to kostka do wc, częste mycie łazienki, wietrzenie, albo wieszanie wypranych ręczników na suszarce i w łazience zawsze jest miły zapach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bajrrra
mozliwe, ze to cos z rurami bo takie zapachy czesto ida od szamba. Mam znajomych, ktorym tez zawsze brzydko pachnie w lazience a jest zawsze czysto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość złota buda ślimaka
pewnie sprząta max 1 x na tydzień :P to śmierdzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zasyp porządnie kretem odpływ zlewu i wanny (oczywiście zgodnie z przepisem) jesli masz łazienke razem z kibelkiem, to w muszli - kostka zapachowa plus co drugi dzień zlej tez chemią - powinno pomóc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam kanalizację i ..2 łazienki jedna super druga z natryskiem i zawsze czuć taki nieświeży ..zapach, pomimo często uchylonego okna wstawiam kwiaty lub ostatnio lavendowy ! aż za mocny zapach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 8er
Ja na noc do kibelka wlewam żel do wc. Teraz ładnie pachnie bo mam wazon z konwaliami:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pełen relaks
Przed remontem miałam w łazience (blok) straszny smród, jechało z odpływów niemiłosiernie. Po wymianie rur jest ok, ale co się namęczyłam.. Może u Ciebie też z rur jedzie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bradziia
Ewa 33 jestem w szoku jak milo poradzilas autorce, bez zadnych zlosliwosci. Zaskoczylas mnie pozytywnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malwinka spoinka
A więc wysprzątałam porządnie łazienkę, odkręciliśmy taką rurę i za nią grzyb jak się patrzy. To on tak śmierdział. Na razie potraktowaliśmy go jakimś preparatem na grzyby i pleśnie. Do tego oczywiście do kibla wc sansed, to samo z umywalką, wanną. Trochę się poprawiło. Smród jest już znacznie mniejszy. No i zauważyłam, że bardziej intensywnie śmierdzi gdy jest pochmurna i deszczowa pogoda. Wali wtedy z kanalizacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
u mnie było podobie a powod był prozaiczny tzn ten kto montowal prysznic nie zalozyl jakiejś zaślepki która jakby zatyka rure w srodku żeby zapach z szamba się nie cofal. U nas dzialalo zamykanie odpływu korkiem po każdej kapieli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×