Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Evanka

poszukuje mieszkania do wynajęcia Warszawa

Polecane posty

Gość Evanka

W chwili obecnej szukam z chłopakiem mieszkania do wynajęcia w Warszawie po niewygórowanej cenie. Zawsze mieliśmy strasznego pecha przy wynajmowaniu. Za pierwszym razem trafiliśmy na właścicieli którzy nas oszukali, mieszkanko czyste, zadbane, po remoncie, ale jak się potem okazało były w nim problemy z prusakami i innym robactwem (zresztą jak w całym bloku). Oczywiście byliśmy zmuszeniu zmienić mieszkanie z tego powodu, ale właściciele cały czas się wypierali i na dodatek nie chcieli oddać kaucji. Obecnie wynajmujemy nieco większe mieszkanie, niby wszystko dobrze, ale płacimy za nie strasznie dużo. Kończy nam się tutaj umowa i w związku z tym chcemy znaleźć coś tańszego, bo właściciel trochę z nas zdziera. Tak się zastanawiam, czy jest szansa że w końcu trafimy na uczciwych właścicieli i będziemy mogli na dłużej sie gdzieś zadomowić, bo jak do tej pory mieliśmy chyba strasznego pecha. A może już w Warszawie nie można uczciwie czegoś wynająć. A niby to tak narzekają na lokatorów, a właściciele wcale nie są lepsi. Może ktoś z Was ma jakieś namiary na sprawdzone osoby chcące wynająć mieszkanie na dłużej, spokojnej młodej parze. Bo ja już powoli tracę nadzieję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MichałWawa
Ja wynająłem ze stronki fajnepokoje.pl jest tam dużo okazji, mieszkań do wynajęcia w Warszawie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam .Mam mieszkanie 38m czyste umeblowane od września 2 piętro bez windy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość z 10:23, potrzebne mi właśnie takie mieszkanie :) Podasz jakiś mail do siebie czy ja mam podać? Akurat jestem w Warszawie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiem, że mieszkania24.com stawia zdecydowanie na wynajem długoterminowy. Fakt, że za rejestrację trochę się płaci, ale moim zdaniem się opłaca, bo stosunkowo tanie lokale, do tego wiarygodna baza właścicieli nieruchomości i żadnych problemów formalnych. Udało mi się kilka razy fajne stawki wynegocjować w bardzo dobrych lokalizacjach. Praktycznie wszyscy moi znajomi z ich usług korzystają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martyna231
ja skorzystałam z fajnepokoje.pl i znalezi mi super oferty pokoi do wynajecia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TomekZiemba
jak mieszkania to ja od lat korzystam ze stronki ofertywarszawa.pl jasna przejzysta strona. wiele waznych informacji. duzo ofert aktualnychtelefonami do wlascicieli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MateuszSus
jesli szukasz pokoju w warszawie to polecam stronke fajnepokoje.pl jest tam duzo ciekawych ofert i pomagaja przy wyszukiwaniu i umawianiu na spotkania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Michalina

Polecam stronkę fajnepokoje.pl jest tam dużo pokoi do wynajęcia w rozsądnych cenach. SKorzystałam i wynajęłam niedrogi pokój bez właściciela w mieszkaniu. Polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×