Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

__Kreska__

Restauracja winnica Tarnów

Polecane posty

Witam :) Od jakiegoś czasu rozglądam się za miejscem na małe wesele w Tarnowie, i wpadł mi w oko ten lokal. Byłam tam na jednym weselu, tylko było to raczej przyjęcie, i dość dawno, nie za wiele pamiętam ;) Ale wygląda sympatycznie :) Byłabym wdzięczna za opinie na temat tego miejsca, i gdyby ktoś posiadał orientacyjny koszt np za osobę, też byłoby miło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Całkowicie odradzam organizowanie tam wesela, Ty już pewnie jesteś po, ale innym czytającym odradzam. Stare wędliny, za mało mięsa na obiad oraz różne niedopowiedzenia ogólnie porażka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zadowolona mama
Świetna restauracja, polecam. Zorganizowali dla nas chrzciny było super , jedzenia aż za dużo i przepyszne,domowe ciasta i tort, miła i dyskretna obsluga na dodatek wszystko co zostalo dostalismy do domu:)czysty i przytulna restauracja:) rewelacja jeszcze raz polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam, Szczerze polecam Restauracje WINNICA . Osobiście byłam juz tam na kilku imprezach, nawet moja siostra organizowała tam wesele. Jedzenie przepyszne, wszystko świerze i smaczne, obsluga bardzo mila i sympatyczna oraz w kazdej sytuacji pomocna. Organizacja tez bardzo dobra, wszystko co bylo ustalone wcześniej bylo dotrzymane a nawet bylo ponad plan. Nie daleko centrum a jednak w zaciszu, spokojna okolica. Atutem tu tez jest parking przed lokalem. Tak więc nie moge się zgodzić z wypowiedzią gościa powyżej. Szczerze polecam. Zadowolona Weronika

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szczerze odradzam to miejsce, nie dość że trzeba było dopłacić do wielu rzeczy bo się okazało że tego niema np szampan dla przywitania gości czy o dziwo kieliszki nawet. Druga rzecz nieświeże jedzenie, wędlina tania i mająca kilka dni obślizgła, porcje obiadowe tak niewielkie że goście po obiedzie byli niepojedzeni, możnaby wymieniać minusów ale lepiej sobie po prostu odpuścić ten lokal, aha cenowo wychodzi początkowo niby taniej niż inne po czym w efekcie wychodzi drożej i gorzej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wspaniałe, świeże jedzenie i mili Właściciele Restauracji Winnica. Polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może spróbuj w Pasażu Tertila na starówce. Dobre jedzenie, miła obsługa i w ogóle podoba mi się jak jest ten lokal zaaranżowany. Dużo miejsca, przestrzeń, wygodne stoliki. Dużo zdjęć restauracji jest na ich portalu www.pasaz-tarnow.pl Z takich rzeczy w menu, które mógłbym polecić to na pewno stek. Według mnie i nie tylko mnie jest to najlepiej zrobiony stek w mieście.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na pl. Kazimierza Wielkiego jest bardzo sympatyczna restauracja Pasaż Tertila. Warto do nich podejść. Mimo że wnętrza wyglądają bardzo elegancko to ceny są dość przystępne. Można spokojnie danie główne wziąć za mniej niż 20 zł, także za normalne pieniądze jest szansa się u nich najeść.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mar.

Bardzo fajnie zorganizowane przyjęcie dla ponad 30 osób. Bardzo dobre jedzenie, którego było aż za dużo :) lokal bardzo kameralny, w sam raz na „małe wesele”. Profesjonalna obsługa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zadowoleni klienci

Świetna restauracja, polecam. Zorganizowali dla nas przyjęcie weselne było super , jedzenia aż za dużo i przepyszne,domowe ciasta 🙂 jeszcze raz polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×