Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Polecane posty

Walcze z odparzona pupa u mojego 7tyg dziecka juz ponad4 tyg. Bylismy u lekarza ktory przepisal cannesten ze sterydem i raz jest lepiej a za chwile znowu to samo. Lekarz twierdzi ze leczenie moze trwac miesiacami. Problem w tym ze maluch ma zawsze troche kopki w pieluszce, czesto kiedy placze czy sie napina. Czy to mozliwe ze zwieracze sie jeszcze nie wyksztalcily? Ja juz stracilam nadzieje ze go kiedykolwiek wylecze. Dodalm ze pieluchy zmieniam b czesto. Czasem nawet 2 w godzinie. Zostawiam go tez czesto bez pieluchy. Do mycia uzywam krochmalu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wczorajszydzienamoze jutrzejsz
za kazdym razem przemywaj dupke woda i tylko pudruj, nie uzywaj zandych masci bo jak widzisz sa malo skuteczne. Zadbaj dobrze o higiene i powinno byc ok. Moj maluch ma juz 14 mscy i wyobraz sobie ze nigdy nie mial odparzonej dupki. Uzywalam tego co pisalam wyzej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tamamaszalona
Próbowałaś kremu clotrimazolum? My wydaliśmy kupe kasy na masci a to pomogło. Moja też czesto popuszczała ale sie unormowało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mieszkam w UK i tenkrem cannesten to wlasnie clotrimazon. I nie bardzo pomaga. Przez 4tyg moze byly tylko 4dniw ktorych pupa wygladala lepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
umyj,wysusz i zasyp MĄKĄ ZIEMNIACZANĄ to dziala i to bardzo szybko.lepsze od jakichkolwiek kremow/masci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A wasze dzieci tez mialy popuszczanie? Bo jestem ciekawa ile to jeszcze bedzie trwalo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kammolaki

Przeczytaj do diabła ulotkę Clotrimazolum, jest napisane NIE stosować u niemowląt i dzieci - sudokrem

a jak nie chcesz brudnych cuszkow to okrenicare tez jest mocny i tez dla dzieci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×