Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Fikcyjnadziewczyna

Studia prawnicze po ścisłym profilu

Polecane posty

Gość Fikcyjnadziewczyna

Witam. Jestem uczennicą drugiej klasy LO na profilu matematyczno-fizycznym. Zdecydowałam się na taki właśnie profil, ponieważ słysząc o obecnej sytuacji na rynku pracy poszłam za głosem rozumu. I wylądowałam własnie na takim profilu. Jednak od zawsze chodziło mi po głowie prawo. Postanowiłam jednak za tym iść. bo coraz bardziej mnie to kręci. Takie kombinowanie, myślenie jak tu kazdego wybronić itd. Lubie też filmy i seriale o tej tematyce. Myślicie, że mam szanse iść na prawo po mat-fizie? No i czy mogłabym zdawać podstawę z polskiego oraz rozszerzenie matematyki, angielskiego i historii i się dostać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość swieza absolwentka
ehh,durna dziewczyno zawod prawnika nie ma nic wspolnego z Twoimi fantazjami na ten temat nie idz na prawo,jest przesyt prawnikow na rynku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uuuuuuuuu
Idz na prawo, jeśli wiesz że naprawę tego chcesz. Co z tego że jest dużo absolwentów prawa, dla zdolnych specjalista praca zawsze się znajdzie. Rzeczywiście jest trudno na rynku, łatwej byłby znaleźć pracę po jakimś kierunku technicznym, ale czasem WARTO podążać za marzeniami. Skąd wiesz że Ty nie będziesz tą której się uda. Prawo jest specyficzną dziedziną wiedzy, nie jest to kierunek sensu stricto humanistyczny, liczy się to logika i analityczne myślenie ( są również przedmioty typowo humanistyczne jak doktryny polityczno-prawne, bardzo rozwijające zresztą ). Mam nadzieje że Ci się uda :) Zyczę sukcesów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×