Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Polecane posty

chlopak zostawil mnie w 5 miesiacu ciazy.. powiedzial mi ze go nie podniecam.. cóż, w ciazy moje libido spadlo do zera ale czy to powod do rozstania?? nasz sex ostatnio wogole praktycznie nie istnial.. :( jest mi bardzo przykro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pewnie młodzi jesteście
ciąża nie była planowana,chłopak nie dorósł i teraz znalazł pretekst by odejść. Przxykro jak takie coś się dzieje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To smutne ze faceci tak postepuja:( nie potrafia podjac sie odpowiedzialnosci...autorko nie zamartwiaj sie twoje zdrowie i maluszka jest teraz najwazniejsze..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość popierammmmmmm
popieram, także teraz przestańcie jęczeć jak jesteście tępaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to Ty chyba wczoraj pisałaś o libido, co? czyli po rozmowie? też odnoszę wrażenie, że jesteście młodzi i dzidziuś jakby nie "w planach"...przykre - powiem krótko :( jakkolwiek, będziesz mieć bobaska i teraz o nim myśl...a nie o nieodpowiedzialnym facecie... mam koleżankę, która miała przeboje w młodym wieku...panna z dzieckiem, zdarza się...udało jej się jednak ułożyć sobie życie...najważniejsze, żeby kolejne decyzje były "z głową" i świadomością konsekwencji...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miszkowata
Nie generalizujmy. W związkach z długim stażem i planowanym dzieckiem też nierzadko są podobne sytuacje i dziecko planowane lub nie nie ma tu nic do rzeczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Francoise
daj sobie spokój z takim facetem,nie zasługuje na dziecko i ciebie dał c dowód,ze to nie ty jestes wazna tylko twoje ciało..przykre to ,wiem nie martw się,znajdziesz lepszy materiał na partnera,głowa do góry,myśl o sobie i maleństwie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak plimka po rozmowie.. ;/ dzwonil dzisiaj pytal czy sprobujemy jeszcze raz ale co tu jest do próbowania..nic nie zmienie masakra ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×