Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

lalala

co kupujecie w realu

Polecane posty

kupiłam dziisaj patelnie grilową o średnicy 48 cm za 24 zł, jutro wypróbuje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A napiszesz jutro opinie o niej bo musze kupic grillowa a w tesco ceny powalajace

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A napiszesz jutro opinie o niej bo musze kupic grillowa a w tesco ceny powalajace

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chcialam dodac ze mam b. Blisko real i polecam z tamtad :serki homo. i wiejskie,bulki,szynki,platki sniadaniowe,mleko,puszke karmy dla psow tip (moj pies uwielbia je ),zel pod prysznic,plyn do plukania,kostki tip i zel do wc tip(wchodzi pod linie wody) ,pizze,itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość limfa12
a ja polecam chusteczki z TIP - zarówno te w paczkach jak i wyciągane z pudełka. są śmiesznie tanie, a dobre. tyle, że nie są zapachowe, ale ja akurat nie lubię zapachowych. poza tym kupuję papier toaletowy 3 warstwowy z Real Quality po 6,99 za 8 rolek. wytrzymały bardziej niż Velvet i ma ładny wzór. w realu robię większe zakupy, bo mam blisko. czasem są fajne promocje na alkohole, piwo. jedyne czego nie polecam to mięsa i wędlin (wiadomo jak to w markecie, najgorszy syf). no i nie polecam sera żółtego. ser żółty był niezły i w dobrej cenie, ale niestety teraz już nie kroją na bieżąco tylko trzeba wybierać z pokrojonych i popakowanych w folię paczek. raz kupiłam i nigdy więcej - chyba go pokroili i popakowali 3 dni temu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak miedzy nami Velvet to chyba 1-dno warstwowy jest czekam na wiecej odpowiedzi co kupic w realu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×