Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość jak to jest???????????????????

kaszka rano i wieczorem?

Polecane posty

Gość aspirrrynna
No i zaczęłam stosowac zwykły kleik bezsmakowy. Mały zajada się nim bardziej niż kaszkami owocowymi!!! Zużyłam już dwa opakowania i teraz odkryłam nowe cudo - SINLAC. Rerwelacja, jeszczę chyba chętniej mu wschodzi niż kleik. Chyba jednak synuś nie ma takiego parcia na słodkie... :) Czytałam jeszcze o kaszkach Holle, zamierzam się w nie zaopatrzyc, gdyż również brzmią zachęcająco :) Może, któraś z forumowiczek stowuje te kaszki i poradzi, która jest dobra z bezglutenowych????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szaławiła
aspirrrynna - ja jestem duza zwolenniczką Holle. podawałam mleko następne z tej firmy, potem manny i kaszki bezmleczne i mleczne - super sprawa, wszystko bezcukrowe i ekologiczne, co nie znaczy ze maja jakis obrzydliwy smak, wrecz przeciwnie - łagodny i taki naturalny. wejdz sobie na ich strone i zobacz oferte, kazdy produkt jest opisany. dziecko mi jak na drożdzach rosło, teraz ma 3 latka i jest zdrowiuskim wulkanem energii :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja zaczelam podawac kaszki Baby Sun, sa bez cukru i innych zbednych dodatkow. Szczerze to smiac mi sie chce z tych kobiet ktore karmia persia przez pare miesiecy a do tego podaja dziecku niezdrowe kaszki smakowe. Przeciez to jeden wielki syf. Z jeden strony niby preferuja zdrowe zywienie piersia a z drugiej podaja syfiaste jedzenie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sandra

Kaszki ryzowe sa. Niezdrowe ze wzgledu na zawarty w nim arsen.. Poczytahcie sobie. Polecam kaszki helpa. i zwykle kasze. Owsiane platki górskie. Platki jaglane. Kasza jaglana. Platki jeczmienne. Gryczane. Orkiszowe... Dziewczyny tyle tego jest a wy dajecie takie....... Gów...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×