Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość kasia.06

Peeling kawowy, efekty .

Polecane posty

Gość kasia.06

Mam pytanie do osób które regularnie stosują peeling kawowy domowej roboty . Jakich efektów moge sie spodziewać po dłuższym stosowaniu .? Ma jakieś działanie wyszczuplające.? Czytałam duzo na ten temat ale głównie o pierwszych efektach czyli gładka skóra itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja stosuje peeling kawowy okolo 2 miesiecy. Wydaje mi sie, ze zaden peeling nie ma wlasciwosci wyszczuplajacych. Samym peelingiem na pewno nie schudniesz. Ja zaczelam odchudzac sie 1,5 miesiaca temu i jednoczesnie stosuje peeling 1-2 razy w tygodniu. Zdecydowanie polecam, bo skora jest oczywiscie super gladka, ale skora jest napieta, nie mam obwislych faldow itp. Przy polaczeniu dietki i peelingu super efekty dla ciala :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasia.06
mam dosyć grube uda, czy zamówić kawę w hurtowni?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fryzjerka2012
Chyba nie wyszczupla ale ten peeling na boskie działanie na włosy Zdecydowanie poprawia ich kondycje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja stosuję. Przy dłuższym stosowaniu skóra jest wyraźnie bardziej jędrna. Nie ma mowy o powstaniu pomarańczowej skórki i tak dalej. Ja swój przygotowuję tak: Trzy duże łyżki kawy zalać wrzątkiem, odcedzić, dodać łyżkę soli i trochę żelu miodowego bądź miodu. I tyle :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasia.06
i ja mam to wypić???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja robie peeling kawowy hurtowo, zeby starczyl na dluzej i zamykam w sloiku. Ostatni robilam tak: zalalam cala paczke kawy wrzatkiem (chyba wyszly 3 szklanki), pozniej przesypalam do miseczki, dodalam 3lyzeczki cynamonu (moze byc imbir), 2-3 lyzeczki oliwki dla dzieci (moze byc oliwa z oliwek), sol (moze byc cukier). wymieszac i gotowe :) Jesli masz problem z udami to polecam racjonalne jedzenie, troche cwiczen, peeling i bedzie ok :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OkoOko
Nie pić :D :D haha, tylko wcierać:P ja używałąm peelingu kawowego kupnego i zauważyłam tylko taki efekt, że scierało stary naskórek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasia.06
Boże! To dobrze, bo myślałam, ze to się pije. Okropieństwo, brr! Czy mam uda czymś owijać, jakąś szmatą po nałożeniu papki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak domowy peeling ujedrnia skore, jest gladka i bardziej napieta. Jedyny problem jest taki, ze peeling strasznie brudzi otoczenie- jst doslownie wszedzie. Jesli masz prysznic to polecam stosowac pod prysznicem, wszystko wystarczy spolukac i po problemie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja niczym sie nie owijam. Nakladam peeling od gory do dolu wcierajac w skore i wystarczy :) Imbir i cynamon maja wlosciwosci rozgrzewajace takze wydaje mi sie, ze to wystaczy. Ja do splukiwania peelingu reguluje od razu wode na zimniejsza, bo nie daje rady przy takiej cieplej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sory ale musze heh
dupe sobie owin xd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak sie wlasnie sklada, ze peeling jest wszedzie. Na powierzchni brodzika, scianach itp. To nie jest tylko moja opinia, ale rowniez innych dziewczyn, ktore wypowiadaly sie na ten temat na innych forach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasia.06
to ja mam martwy naskórek? Na udach? O Matko! Myślałam, że sam się złuszcza, coś jak u węża.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasia.06
to fakt, wyglądam raczej jak hipopotam :( A uda! Koszmar!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasia.06
mam też wielkiego grzyba na udzie czy go też moge złuszczyć eby zniknoł?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasia.06
won podszywy! a czy jak bede to wcierała i pila to zrzucę te zbędne 76kg? musze schudnać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasia.06
1 czerwca występuję na akademii i mam być trzciną. A na razie mogę być jedynie pałką tataraku lub głową kapusty :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasia.06
:D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OkoOko
❤️ podszywy! :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasia.06
w ogrodzie botanicznym po kryjomu podchodzę do kawowca, zapalniczką wyprażam ziarenko i ocieram się o nie łydką. Później proces ten powtarzam z drugim ziarnem. Gdy idzie dozorca udaję, że jestem Meryl Streep i gram w pożegnaniu z Afryką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×