Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość polinetta alvarez

Toaletka w łazience?

Polecane posty

Gość polinetta alvarez

Witam! Zawsze maryłam by mieć toaletkę. Niestety - w sypialni nam się nie zmieści:/ Duże łoże, komoda na tv i regalik na podręczne książki i toaletka się nie zmieści. Zastanawiam się czy gdzieś indziej wypada postawić toaletkę? Moja znajoma ma ogromną łazienkę i toaletkę właśnie w lazience - bo i tak zawsze maluje się tam. Co o tym myślicie?Też mam dużą łazienkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mi mała na urlopie
TV w sypialni? jestes tego pewna? TV powinno byc w salonie, i ewentualnie mały plazmowy w kuchni, ale nie w sypialni... z różnych względów;) a toaletka w łazience to świetny pomysl, tylko że ja pewnie połaczylabym to z lustrem, szafką na kosmetyki i umywalką - gdzieś obok po prostu. no chyba, że ma się duzy pokój kapielowy wielkości salonu - to jak najbardziej zupełnie osobna toaletka, z fotelem itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przy toaletce to raczej krzesło, bo tam sie nie rozsiadasz, tylko tyle, co do malowania na 10 minut przy umywalce też nei bardzo, raz, że mokro, dwa, że blat toaletki musi być niżej niż blat ze zlewem, to koło sobie głupio by wygladało kosmetyki nie lubią wilgoci, więc w łazience tak sobie no, ale jak nie ma wyjścia, to lepiej mieć toaletkę w łazience niz malowac się na stojąco w tejże, co czyni większośc kobiet z tego, co słyszę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paulinetta alvarez
No niestety mój mąż nie wyobraża sobie braku tv w sypialni Mam w sumie tak,że albo toaletka w łazience albo wcale. Łazienka dość duża znalazło by się miejsce tylko właśnie zastanawiam się czy to nie jest glupi pomysł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja nie widzę nic zlego w tv przy łóżku rano w sobotę czy niedzielę bez ruszania się z wyrka mozna coś obejrzeć, czy wieczorkiem film i juz nie wstawać to bardzo wygodne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja wszystkie kosmetyki mam w łazience w szafce i tam się maluje. Jest mi tam najwygodniej bo mam super światło i co chwila myję ręce, z kremu, podkladu itd. Kosmetykom nie dzieje sie chyba nic złego, przynajmniej tego nie zauważyłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no przeciez to norma
Że Ewka musi wszystko skrytykowac i po swojemu świat urządzać. Głupie babsko, myśli, że rozumy pozjadała. A kto broni fotelika przy toaletce, jak się podoba to czemu nie? Łazienki z dobrą wentylacją wcale nie sa wilgotne, wiec kosmetykom nic nie stanie sie od wilgoci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jasne, w łazience nie ma wilgoci jak sie nie kąpiesz i nie bierzesz prysznica ale rozumiem, że tak własnie jest u ciebie, powsinogo moja kafeteryjna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość napisze tak
jesli masz okno w lazience to ok inaczej bez swiatla dziennego mozesz sie czasem pomalowac jak klaun do tego spora wilgoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość polinetta alvarez
Mam w łazience duże okno:)Było by tak,że toaletka byłaby właśnie blisko okna:) Czyli uważacie dziewczyny że nikt się nie popuka w czoło jak zobaczy toaletkę w łazience? Ja też właśnie ZAWSZE maluję się w łazience i tam trzymam w szafce większość kosmetyków - nic się z nimi nie dzieje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość s.o.s
jak wygląda ta toaletka? duża?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja też uważam
Jak wygląda ta toaletka? Ja miałam podobny dylemat, ale po prostu zrezygnowałam z telewizora w sypialni. Na to miejsce mam dużą, wygodną toaletkę oraz fotel z podnóżkiem, na którym mogę odpocząć popołudniu z książką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość roladinia
TV można zawiesić na ścianie i jest miejsce na toal , ja tak mam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Toaletka w łazience jak najbardziej. Widziałam już kilka razy takie rozwiązanie w czasopismach i uważam je za trafione. Pod warunkiem, że jest jeszcze jakaś inna łazienka w domu (malowanie trochę zajmuje i łazienka jest zablokowana dla innych). Plusem jest to, ze kosmetyki sa w 1 miejscu, a nie tak jak zawsze- trochę tu, trochę tam, i jeszcze gdzieś bo sie nie zmieściło. Co do wilgoci- musiałoby sie chyba po ścianach lać, żeby czemuś zamkniętemu w plastikowy pojemnik coś sie stało, a i tu mam wątpliwości :) Aha- nie należy przejmować sie zanadto tym, co powie ciocia Gienia na temat naszego mieszkania- to nie ciocia tam mieszka na co dzień, rozwiązania mogą być niestandardowe, jeśli takie nam odpowiadają i basta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aha zapomniałam napisać jak to w tych gazetach wyglądało. 1. Wersja maxi :Wąska wysoka szafka na wszystkie potrzebne akcesoria, do tego dostawiony stolik z szufladą, nad nim lustro oświetlone z 2 stron kinkietami, przed blatem mały fotelik obity skórą lub czymś skóropodobnym 2 Wersja midi: Stara maszyna do szycia ze szklanym blatem i taboretem przed nią, na blacie kilka koszyków na kosmetyki, nad nim lustro 3 Wersja mini: zamiast modnych teraz 2 umywalek szeroki, długi blat z 2 lustrami, pod jednym z nich umywalka, pod drugim miejsce na kosmetyki. Pod blatem mieści sie jeszcze szafka taka sama jak pod umywalkę. Tylko, że tu trzeba stać- rozwiązanie do mniejszych powierzchni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kukułeczkaaa kuuukaaaa
ja sobie wyobrażałam, że będę siedzieć przed toaletką i czesać włosy, a mąż będzie na mnie z uwielbieniem spoglądał :D i mam toaletkę w sypialni, z której nie korzystam (w szufladach trzymam biżuterię, torebki ,akcesoria typu kadzidła, olejki zapachowe itp. i CD z programami do kompa i zdjęciami) maluję się w łazience, przeglądam się w dużym lustrze w przedpokoju-bo tak wygodniej i szybciej, właśnie przymierzam się do wywalenia toaletki i zastąpienia jej dużą skrzynią, której wieko służyłoby za szafkę nocną, a środek na ciuchy sezonowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rybka-plum
toaletka w praktyce okazuje się tylko meblem ozdobnym najczęściej :D ale przyznaję, wygląda urokliwie, może w łazience częściej byłaby użytkowana? żałuję, ze nie mam pokoju kąpielowego, tylko ciemną i ciasną łazienkę..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dla mnie dziwne, że nie używacie normalnej toaletki, tylko malujece się na stojaka, niewygodnie, w łazience ja mam normalne jeszcze biurko, służace mi za toaletkę, w szufladach kosmetyki, na blacie porządne lustro stoi u mnie w pokoju, wygodnie, na siedząco, w dobrym świetle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Na ścianę TV
Telewizor zawieście na ścianie, znajdzie się miejsce na toaletkę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Łazienka jest na tyle osobistym miejscem, że naszym zdaniem każdy powinien urządzić ją tak by czuć się w niej swobodnie I by była funkcjonalna, więc jeśli masz takie marzenie by znalazła się w niej toaletka - to spełnij je :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość troche prawdy kilka slow
Ewa, normalni ludzie maja z ukochanym partnerem wspolna sypialnie, nie tak jak ty osobne pokoje z konkubentem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość idz do pracy, nie tylko dla
beznadziejny pomysl z toaletka w lazience, chyba ze macie 2 lazienki. ja np. po prysznicu okolo 40 minut robie rozne rzeczy - susze wlosy, balsamy itp - i zajmuje lazienke, a ktos inny moze chcec sie umyc tez. jak nie masz miejsca w sypialni to lepiej nie miec toaletki wcale. PS po co wam tv? my w ogole nie mamy i dobrze nam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
troche prawdy kilka slow Ewa, normalni ludzie maja z ukochanym partnerem wspolna sypialnie, nie tak jak ty osobne pokoje z konkubentem. a co to ma wspólnego z tematem umiejscowienia toaletki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BZDET ....
NORMALNIE LUDZIE SPIA GDZIE I Z KIM LUBIA I JAK IM WYGODNIE :D WYPRASZAM SOBIE JAKIES INSYNUACJE KTO I Z KIM MA GDZIE SPAC W MOIM WLASNYM DOMU

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeszcze jedna uwaga co do toaletek mi się nasunęła. Do robienia makijażu potrzebne nam jest światło, dużo światła - najlepiej naturalnego. Więc chyba lepiej jednak urządzić toaletkę w sypialni, no chyba że w łazience też znajduje się duże okno :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość talk show 123
zgadzam się z wypowiedzią powyżej, światło dzienne przy wykonywaniu makijazu to podstawa :) marzy mi się toaletka w łazience, ale jednak w sypialni w takjim wypadku to lepszy pomysł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Idealnym rozwiązaniem byłoby posiadanie dużej łazienki z "dzieloną" przestrzenią. W jednej części - tej bez okna - byłby kącik prysznicowy lub wanna oraz toaleta, a w drugiej - tej z ogromnym oknem, nasłonecznionej - stałaby wspomniana toaletka. Właśnie sobie to wyobraziliśmy... marzenie! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hrabcinka
Jeśli masz jedno pomieszczenie to wstawiasz mały kibelek - http://www.e-inclusive.pl/Sedesy-pisuary-i-bidety/Urz%C4%85dzenia-kompaktowe/Zestaw-WC-REKORD-kompakt-z-odp%C5%82ywem-poziomym.html i wszystko się normalnie zmieści. Wcale to nie muszą być dwa odrębne pomieszczenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×