Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość lisek 1987

pracaowć czy nie

Polecane posty

Gość lisek 1987

Witam wszystkich rozwrzam prace w firmie sonoco , ale chciałaa bym wiedzieć jak to jest teraz z zarobkami ? Ile teraz dają zarobić ? I jak to jest z umową ? Na ile zmian pracuje się w sonoco? , bo nie ukrywam że wolała bym na 2 zmiany , bo mam malutkie dziecko ma dopiero 8 miesięcy , ciężkiej pracy się nie boje bo zanim urodziłam ]pracowłam 3 lata w indesicie szału nie było ale w trakcie urlopu macieżyńskiego skończyła mi się umowa i mi nie przedłużyli i zostałam na lodzie bez pracy. Była bym wdzięczna za odpowieć ? Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tomek 01
na początek kup słownik ortograficzny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lisek1987
Niektóży mają dysleksje i dysgrafie wrodzoną bo w dziciństwie przeżyli choroby które wpłyneły na ich dalsze życie ale widać że są ludzie któży nadal tego nie rozumieją .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość też się zastanawiam
iść do pracy czy nie? siedząc w domu mogę sobie zarobić średnio około 2200zł/miesięcznie, w miesiące wakacyjne nawet i 5000zł, więc nie za bardzo widzę sens żeby pchać się gdzieś do pracy... z drugiej strony nie chce mi się w domu siedzieć cały czas...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aj tammmmmmmmmmmmmmmmmm
do też się zastanawiam to napisz w jaki to sposób siedząc w domu zarabiasz tyle kasy, bo coś wydaje mi się to mało wiarygodne???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość też się zastanawiam
no oczywiście prowadzę swoją firmę, która ma akurat siedzibę w domu:) tyle że poświęcam na to łącznie jakieś 3 godziny , więc rozważam pójście jeszcze gdzies do pracy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×