Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mamaoliwki16666

16miesieczna corka w swoim pokoju

Polecane posty

Gość mamaoliwki16666

czy dziecko moze przebywać samo w swoim pokoju przez chwilę ? niedawno wyremontowaliśmy i urządziliśmy specjalnie dla małej pokój w którym były tylko graty (stał pusty). stołu nie ma ani krzeseł, jest wielka szafa półki na zabawki kolorowa ściana, mały tv na scianie u góry(nie dosiegnie) półki na zabawki (przymocowane do ściany) łóżko duze ale niskie, mieciutki dywan, pełno zabawek (to pokój typowy taki do zabawy, nie do ''spania, mieszkania'' gniazka zabezpieczone (2) nic wiecej ''groźnego'' nie ma zostawiam w nim corke na chwile bawi się a moja matka robi mi jazdy ze zostawiam dziecko samo:o czy źle postepuję?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość peewnieeee ze tak
jasne ze tak, nie tylko przez chwile,jak sie bawi czyms to nawet przez godzine moze tam byc, lecz wiadomo, co jakis czas trzeba lukac do dziecka.Moje wredotki od malenkiego przebywaly w swoich pokoikach gdy ich cos zainterseowalo a nie chcialam aby doi salonu znosily duperele :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no chyba jej tam przecież nie zamykasz nie??? :P bez przesady... mój ma rok ale mimo ze mamy małe mieszkanko to też nie widzę go cały czas tylko zaraz sprawdzam jak jest za cicho:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moja tez sama u siebie
z tego co opisujesz masz bezpieczny pokoik wiec nie widze problemu.W tym wieku moja corka czesto bawila sie u siebie w pokoiku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×