Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Zbrzydł mi sex

zbrzydł mi sex

Polecane posty

Gość Zbrzydł mi sex

3 tyg temu rozstalam sie z facetem, ciagle sie klocilismy o sex, on by sie kochal codziennie po pare razy, ja nie mam takich potrzeb. zmuszalam sie ale przez to wogole przestal mnie pociagac i mi obrzydzil sex. juz ponad 3 tyg a ja wogole nie odczuwam ochoty. i prosi mnie zebym wrocila, ze sie zmieni, ale jak mozna zmienic temperament. bedzie jakis czas dobrze a pozniej znowu to samo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jakitaki
osobiscie tez bym cie pogonił

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zbrzydł mi sex
ale to ja go pogonilam :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jakitaki
bo jestes leniem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie szukaj na forum dla erotomanów wsparcia. Tutaj seks Ci zbrzydnie jeszcze bardziej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zbrzydł mi sex
jakitaki jak nie masz nic ciekawszego to powiedzenia to sie wogole nie odzywaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jakitaki
jak bedziesz miała tak cos koło 35 - 40 lat wtedy bedziesz chciała ty wiecej a twoj przydupas mniej... i wtedy tez go pogonisz bo bedzie znowu nie po twojemu.. leniem jestes

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Och nie no, facepalm po prostu. Poszukaj poważniejszego forum, gdzie nie ma tylu napalonych szmaciarzy, którzy cały czas myślą o bzykaniu, ale tzipy na oczy nie widzieli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jakitaki
tak, dek@ ci doradzi... gówniara która "przezyła" wszystko w wirtulanej grze w simsy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czasami, jak to mówią Amerykańce, inccent look at the matter znaczy więcej od tego mniej niewinnego. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Plus, mam łeb trochę mniej zajęty zwykłym pieprzeniem od wielu tutaj, więc...Potrafię spojrzeć na pewne rzeczy bez tego histerii, z jaką podchodzi do sprawy większość kafeterian.🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jakitaki
to tylko tobie sie wydaje dziewczynko, ze masz inne spojrzenie i że w ogole jestes wyjatkowa... tak sobie mysl. jak to mówią polaczkowie w duupie byłas i goowno widziałas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:O Tak, tak, tak właśnie wychowujcie swoje dzieci, kurrwy i złodzieje. ;)🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o i masz babo
moje dzieci są tak dziewczynko wychowane, że nie snuja sie bez celu po idiotycznych forach udzielajac sie w tematach o których nie mają zielonego pojęcia. a ty bedziesz miec pojecie jak wychowac swoje dzieci nakarmiona wiedzą z tutejszego forum ? pomysl zanim napiszesz cokolwiek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nakarmiona wiedzą z tutejszego forum wiem, że jestem zbyt egoistyczna na bachory, które nie daj Boże wyrosłyby na takich frustratów życiowych. Hoł noł! Nie chcę mieć tego na głowie, nie chcę by krzywdziły mnie i nie chcę nikogo krzywdzić. Nope! Modlę się cały czas, żeby mnie nie dopadła ta upiorna myśl o dzieciach, jak już będę we "właściwym wieku rozrodczym".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kolomanolo
kiedys bedziesz miec takie potrzeby jak twoj chlop ale jego juz nie bedzie przy Tobie, masz dobrego faceta to sie z nim bzykaj ile wejdzie! a jak nie masz ochoty to lodzik!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jakitaki
chciałbym cie spotkac jak juz cie dopadnie ta upiorna mysl i bedziesz sie spełniac w roli matki latajacej z łyzeczką za swoim ukochanym dzieckiem.. wiesz ile ja znam takich kobiet które mając nascie lat mówiły tak jak Ty ? a dzisiaj są matkami.. i niektórym sie nawet udało wychowac całkiem normalne dzieci.. moze dzieki tym bądz co bądz twoim rówiesnikom cos drgnie w tym społeczenstwie lenia i imprezowicza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie sądzę. Nigdy nie lubiłam się dla nikogo poświęcać, jestem leniwa, wygodna, to mną trzeba się zajmować, a dzieci napawają mnie zwykłym wstrętem - mam pewne skrzywienie, które ciągnęło się latami i wiem, że tego się nie wyleczy - nienawidzę bachorów, nawet kiedy moja matka mi mówiła, że własne dziecko to co innego - po prostu wiem, że taka odpowiedzialność nie jest dla kogoś, kto sam został skrzywdzony w życiu i jest zbyt nieufny wobec wszystkich. Do not want!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Und fakt jeszcze, że ojcem dziecka okazałby się na przykład tchórz, który spierrdoliłby po nowinach - zdarza się, że nawet ci, którzy wydają się najbardziej odpowiedzialni na wieść o dziecku zwiewają w te pędy. O nie. Chyba jednak pomyślę o szklance wody zamiast.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×