Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Pomocy..............

prezent na dwa latka?

Polecane posty

Gość Pomocy..............

Musze kupić coś koleżance dla jej dziecka, którego nigdy nie widziałam.. nie wiem co lubi itp. wiem tylko tyle że to dziewczynka... Nie mam dzieci ani młodszego rodzeństwa nie wiem co mam kupić. Ktoś coś mi mówił o pluszakach i klockach! Z pluszakiem sobie poradzę ale klocki? czy te lego duplo będa OK?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mańka.dzik
pluszaki odpadają to tylko zbiera kurz i mało się tym dzieci bawią jeśli mieszkają w bloku to może puzle czy właśnie kolcki a jeśli w domu z podwórzem to może basen a ile masz kasy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mańka.dzik
wydaje mi się że lego to tak od 4 lat ale podpytaj koleżankę co ta mała lubi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mańka.dzik
no świetne to zaraz kupie mojemu małemu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama123456789
mój synek na 2 urodziny dostał klocki lego duplo i od ponad roku się z nimi nie rozstaje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasamana
Klocki z lego duplo są od 1,5 roczku. W zależności ile mas kasy to dopasujesz sobie mniejszy lub większy zestaw. Generalnie to dobry pomysł. Dla dziewczynki jako mama dwóch dziewczynek mających już cały stos klocków to polecam fotosafari. Moje dziewczynki strasznie lubią ten zestaw, bo ma dużo zwierzaków m.in. słonica ze słoniątkiem, hipopotam, żyrafa :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agamal
KASAMAN popieram Twoją radę, takie klocki DUPLO FOTOSAFARI będą super dla 2-latki, albo dla 2-latka MOJE PIERWSZE BUDOWLE, te mają pomocnicze karty z proponowanymi budowlami, wiec maluch rozrusza wyobraźnię i kreatywność :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
polecam klocki lego duplo np. zabawa liczbami ... rewelka.. jak chcesz napiszę ci adres stronki mają tam bardzo przystępne ceny i szybko dostarczają towar...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość slowikowykrammmm
Dziewczynki szczególnie powinny trenować wyobraźnie przestrzenną i budować z klocków budowle na rysunkach. Moje pierwsze budowle z duplo rzeczywiście nadają się do tego idealnie. Prezent bomba - i pożyteczny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bacar
"no świetne to zaraz kupie mojemu małemu " @Mańka .dzik polecam. Zabawki od nich sprawdzają się rewelacyjnie. Zabawa w kąpieli przednia. Są jeszcze farby do malowania w kąpieli. Oczywiście zmywalne :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tiiiiiaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
w ogóle lego duplo to super zabawa, u mnie w domu idą w ruch niemal codziennie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Takata.
Myślę, że klocki będą jak najbardziej ok, ale może podpytaj się rodziców, żeby się nie okazało, że ma już taki zestaw. Ja, dla małych dzieciaczków, jestem zwolenniczką prezentów przydatnych, praktycznych. Maskotka będzie kolejnym łapaczem kurzu. Ostatnio na roczek zamówiłam ze stylowazastawa.pl zestaw obiadowy dla córki przyjaciółki (różowy, jakiś z księżniczką), małej przypadł do gustu. Fajne są też takie talerzyki z rysunkiem twarzy, której za pomocą jedzenia (makarony, groszku) dodajemy włosy, brodę itd., ale nie wiem gdzie takie cuda można kupić. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Madziulajna81
Mój siostrzeniec miał niedawno urodziny (właśnie drugie) i kupiłam mu drewnianą skrzynkę z narzędziami. Wydaje mi się, że prezent był jak najbardziej trafiony, bo Mały bardzo chętnie i często się nią bawi. Zabawka jest bezpieczna dla tak małych dzieci, także tutaj plus - elementy są duże i drewniane, więc nie trzeba się przejmować o ich bezpieczeństwo. Sama kupiłam ten prezent tutaj: http://szkolnis.pl/dla_chlopcow Cena bardzo sympatyczna, więc się opłacało :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zajrzyj do Nas pomożemy
zajrzyj do Nas pomożemy doradzimy duży wybór , i super promocje http://woodentoys.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×