Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Unigwa

Zapach intymny z wnętrza pochwy czasami mało przyjemny po umyciu

Polecane posty

Gość Unigwa

Witam, zauwazylam, ze moj maz czasem ma problem z seksem oralnym. Po rozmowie z nim wyznal niesmialo, ze czasem po prostu "delikatnie malo przyjemnie" tam pachne. Myje sie tam szczegolowo co najmniej raz dziennie a juz na pewno przed kazdym stosunkiem. Ale tam w srodku nie myje sie, gdyz slyszalam, ze taka przesadna higiena moze wplywac na pojawienie sie roznych plesni, czego z reszta dawno temu doswiadczylam. Z reszta chocby nawet, umyc sie mozna co najwyzej tyle, na ile siegna palce, choc natura chyba nie przewidziala tego, zebysmy sie myly w srodku (patrz: dziewice). Zapachu oczywiscie sama zadnego nie czuje. Zadnego zapachu nie ma rowniez sluz, ktorego sie wydziela u mnie mnostwo podczas stosunku. Przypuszczam, ze owy "delikatnie malo przyjemny" zapaszek pochodzi gleboko z wnetrza pochwy. Kobietki podpowiedzcie jak te sprawy wygladaja u Was.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Katrie
Mój mężczyzna zawsze się tym zapachem ekscytował i to ja miałam opory (choć jestem wręcz przesadnie czysta), które on wytrwale przełamywał.. Twierdził, że dla samca nie ma nic bardziej podniecającego niż zapach stamtąd.. Może odwiedź ginekologa i powiedz mu o swoim problemie - mądry coś poradzi. A może to kwestia Twojej diety - tak jak z jej wpływem na zapach ejakulatu u mężczyzn?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość weź Dek@ przestań
masz dopiero 16 lat - po co zakładasz takie debilne tematy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość podpowiadaczka
Racja..mój facet twierdzi...że zaraz po umyciu..jest mu trudniej..bo właśnie nic nie czuje....dlatego zawsze staramy się przedłużać pieszczoty.....by czul to co chce :) Wyprawa do ginekologa może pomóc..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość markotna kotka
slyszalam ze na takie przykre zapachy dobry jest towot podobno bardzo uprzyjemnia stosunek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z pizdy wali sledziem seksu nie bedzie... brudasy :D cipe trzeba przemywac, nie tylko na powierzchni to tak jak by facet umul tylko huja z zewnatrz a nie wypucowal by rzoledzia pod skura, a jak to nic nie daje to lekarz moga to byc jakies grzyby

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×