Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość siwucha

Wózek Baby Boom CRV

Polecane posty

Gość ongmench
To crv baby boom miała moja koleżanka- to podróba Mutsy UR. Wózek rozsypka, totalny badziew, szybko się popsuł, z serwisem i reklamacją był duży problem. W rezultacie koleżanka na ponad miesiąc została bez wózka. Zresztą do tamtego już nie wróciła. Musiała kupić nowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość84
Czy ktoś posiada jakieś informacje na temat wózka baby boom rover?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zadowolona mama
Witam, my używaliśmy tego wózka około 2 lata! Zamówiony w ciemno, oczywiście podobał się nam mutsy ale cena nie dla nas stąd decyzja o zakupie tego. Powiem w skrócie- rewelacja! Wiadomo że cena idzie w parze z jakością np.tapicerki ale to akurat najmniej wygórowane oczekiwanie! Jeden minus, ciężki stelaż ale ciężki musi być skoro musi stabilnie trzymać gondolę i spacerówkę. Koła pompowane, idealne na każdy teren, zima, lato... miałam do czynienia z piankowymi ( czuć każdy dołek i dziecko podskakuje nawet na małym dołku). Gondola wygodna, budka stabilna, z rączką do ewentualnego przenoszenia. Łatwość wpinania i wypinania każdego z elementów. Spacerówka... możliwość przekładania w oby kierunkach jazdy. Duża budka. Regulacja oparcia. Siedzisko niby nie za duże ale synek ma dwa lata i nadal sporo miejsca a do drobnych dzieci nie należy. Posiadamy parasolkę chicco multiway i jest takie samo. Ktoś pisał że siedzisko porusza się po zamocowaniu! Fakt! Ale świadczy to o żle zamocowanym siedzisku, nic poza tym, na dole są specjalne haczyki które nie zamocowane do wózka przy wpinaniu nie stabilizują siedziska! Skrętne koła, super sprawa na wyprawy po sklepach, super się prowadzi. Przy wyborze wózka sugerowałam się również tym by wózek był wysoko szczególnie gondola. Nie uśmiechają mi się wózki gdzie trzeba się nieźle schylić żeby zabawić dziecko czy wyjąć/włożyć dziecko. Mąż jest wysoki więc to również z myślą o nim + wysuwana rączka! W sumie rewelacja i gdybym mogła zostawiła bym go dla drugiego dzieciaczka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Również posiadam ten wózek. Jak dla mnie genialny. Gondola wysoko, z rączką do przenoszenia, łatwo się wpina i wypina, dziecko mi się nie budziło przy tej czynności. Spacerówka przodem i tyłem do kierunku jazdy, ta sama łatwość montażu. I nic się nie kiwa jeśli dobrze zamontujemy. Tylna oś skrętna to super rozwiązanie. Przednie koła latające na boki zawsze mnie.wkurzaly a tu świetne rozwiązanie. Prowadzi się lekko, zwinnie, żaden próg czy krawężnik nam nie straszny. Obecnie synek ma prawie 3 lata, trzymamy wózek dla drugiego bąka bo nie wyobrażam sobie jeździć czymś innym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Velda Frederic

Hi, I hope you are well.

I am the lead developer behind Search Engine Scraper and Email Extractor by Creative Bear Tech, one of the most powerful search engine scrapers that will allow you to scrape very niche-targeted contact details of your target clients from most search engines such as Google, Bing, Yahoo, Google Maps Facebook, Instagram, Twitter, Yellow Pages, Yelp, LinkedIn, Trust Pilot and even your website list.

For example, a company making dresses can easily scrape the contact details of all fashion boutiques and clothes shops around the world and then contact them with their promotional message.

With our software, you can literally scrape unlimited sales leads for your business whenever you like! There are simply too many details for me to write here but do check out our software at

http://lead-generation-software4789.blogolize.com/Guide-Email-Extractor-and-Search-Engine-Scraper-By-Creative-Bear-Tech-25405260

and

http://emailscraperbot3825.blog5.net/24512776/guide-email-extractor-and-search-engine-scraper-by-creative-bear-tech

I have decided to write to you because I have already sold many copies of this software to your competitors and thought you would be interested too.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×