Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość fasda

Szybkowar...poraz kolejny...

Polecane posty

Gość fasda

Jaki kupić??? Jaki macie, co powiecie?? Wiem, jest dużo takich tematów...ale stare...a wszystko się zmienia. Co polecacie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eee tam, zmienia sie dizajn:-D a zasada gotowania pozostaje taka sama ja mam ten z biedy, dostałam go rok temu i nie byłam zachwycona tym podarkiem,bo sama wolę dobierać sobie sprzęty, swoje odleżał zanim po niego sięgnęłam teraz juz nie wyobrażam sobie gotowania zrazów/gulaszu wołowego w zwykłym garnku, czy patelni, po 35 minutach od momentu wrzenia mięso jest ugotowane, a tak potrafiło się gotować ze 2-3 godziny szybkowar znacznie skraca czas obróbki termicznej i za to go kocham ;-) należy jedynie bezwzględnie pamiętać o zasadach bezpieczeństwa co do polecania, to wszystko zależy od tego jaki masz budżet

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fasda
Tak do tysiaka myślę...35 min na mięso gulaszowe?? Marzenie...A jakiej firmy masz?? Wolę kupić droższy, ale..porządny, a nie zaraz wymieniać...no chyba, że macie tani i dobry :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Joela
http://www.swiatkuchni.com/hawkins/szybkowar-4l-futura-id-2068/ -mam 2 z tej serii już 3 lata.Gotuję w nim codziennie.(ziemniaki 8 minut,mięsa ok 20, zupy moment.Warto kupić większy ,bo w szybkowar może być zapełniony tak na 2/3.Zeby go szybko otworzyć stawiam do zlewozmywaka i polewam zimną wodą aż para wyjdzie (sekundy).Nie wyobrażam sobie mojej kuchni bez niego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam kocham mocno, mam fagora future zestaw z koszykami jestem mega zadowolona należę do strachliwych i myslałam rok na zakupem teraz sobie nie wyobrażam bez niego gotowania codziennie jest uzywany mam 2 4l i 6 l i uwazam za super rozwiazanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MyUniverse
Mam, używam, kocham. Wcześniej też wydawało mi się niemożliwe przygotowanie mięsa gulaszowego czy żeberek w 35 min. Sam zapach gotowanego mięsa doprowadzał mnie (i całą moją rodzinę) do szaleństwa i wszyscy mieliśmy przez 2 godziny ślinotok, a teraz pół godzinki i ślinotok przechodzi. :) Do tysiąca to spokojnie znajdziesz coś porządnego, na lata. Ja używam szybkowar Fisslera, 6 litrów, więc nie jest mały, polecam bardzo. Tu masz w komplecie z patelnią : http://www.stylowazastawa.pl/produkt/335/szybkowar_45l_22_cm_fissler__patelnia_bluepoint.html Słyszałam też pozytywne opinie o szybkowarach firmy Beem, ale sama z nich nie korzystałam. Tak jak ktoś wyżej napisał, co do samego szybkowaru to oprócz wyglądu niewiele się zmienia, dlatego nie bój się czytać starych tematów. Pozdrawiam. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zapytajajka
u mnie od 150 lat działa tefal ;) jest niezniszczalny, naprawdę. kilkaset złotych trzeba wyłożyć, ale naprawdę warto. w avansie masz kilka modeli tego typu garów, popatrz sobie. najważniejsze to z instrukcją się zaznajomić, bo to niebezpieczny sprzęt może być w nieodpowiednich rękach ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nieprawda. Masz g00wno w puszce a jedyne co robisz to spam za grosze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×