Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość wkurzony na maxa!!

Multibank - czy ktoś pracuje w kredytach hipotecznych?

Polecane posty

Gość wkurzony na maxa!!

Witam, Mam pytanie do osób, które wiedzą mniej więcej jaka jest hierarchia w tym banku, tzn. potrzebuje wiedzieć, kto jest nad koordynatorem placówki. Do kogo ewentualnie należaloby złożyć skarge na doradca ds. kredytów hipotecznych i koordynatora. Kim tez jest naczelnik wydziału i gdzie on się znajduje? Jestem z Krakowa, a w placówce nie chcą mi podać ani maila do naczelnika ani nr tel... Sprawa jest nijaka, trwa pół roku, pracownicy są niekompetentni, ciągle tłumaczą się ze przebywaja na urlopach, ze ich nie a i nie odbieraja telefonów. gdy wpadłem do oddziału, z automatu wszyscy stanęli na bacznośc i głupio się tłumaczyli, obiecali "poprawe" po czym zaczęło się od nowa to samo. Więc jeszcze chce zapytać, czy mogą mi odmowić podania namiaru na analityka, który prowadzi moją sprawe? I jeszcze jedno... jeżeli załużmy decyzja będzie odmowna będzie negatywna, czy mam prawo zarządać jej na piśmie wraz z podaniem powodów???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aleś ty nerwowy
masz prawo zabrać zabawki i iść do domu , inaczej możesz zabrać dokumenty i iść gdzie indziej bank nie musi podawać powodu odmowy , jego pieniądze , jego prawo . napisz na maila pulpitaut@interia.pl coś bliżej , albo podaj telefon zadzwonię do Ciebie , bo banki mają swoje profile klienta , być może w innym pójdzie szybciej decyzja należy do Ciebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×