Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Myszyyy

Jak się pozbyć myszy?

Polecane posty

Gość Myszyyy

witam mam problem a mianowicie jak sie pozbyc myszy z domu? W plapki lapia sie wciaz nowe (To juz 7) Zakleiliśmy wszystkie dziury w ścianiach (Mieszkamy w starej kamienicy) A mimo to dalej są! Co zrobić żeby odeszły?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trop
Skoro już złapaliście 7, to pozostaje wam nic innego niż tylko pójść do administratora budynku i zażądać derytaryzacji całego budynku, bo co z tego skoro wy walczycie, jak gniazdo mają pewnie gdzie indziej- pewnie w piwnicy lub przy śmietnikach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 456789090
serem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ojbiadawambiada
Ja mieszkam w prywatnym domu i na odludziu ,pod lasem. Miałam ten sam problem . Nastawiałam pułapki ale z marnym skutkiem . Teraz nawet myszy są chytre .:D Mało tego , że myszy zaprowadziły się i chodziły w biały dzień po całym domu jakby nigdy nic, to jeszcze i szczur przyszwędał się :o Autorko podkarmiałam te stworzonka Brosem i udało się !!! Już od paru lat święty spokój :D A to jest ta trutka , naprawdę skuteczna. http://www.skleperpol.pl/index.php?products=product&prod_id=64

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kota sobie spraw serio
jakiegoś wiejskiego zwykłego dachowca ;) najlepiej wziąć kocię od łownej kotki , poważnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×