Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ghnfgnfghh

pomysł na lekką i smaczną sałatkę

Polecane posty

Gość ghnfgnfghh

Mam ogórki korniszony z chili więc ostre, pieczarki marynowane kukurydza w puszce kiełki raczej łagodne rzodkiewki seler naciowy szczypiorek jajko gotowane na twardo pomidor oscypek boczek i szynka w kawałku A gdybym to wszystko we sobą wymieszała? I doprawiła solą i pieprzem miałoby jakiś smak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moim zdaniem ....
za duzo. jak masz w salatce wiecej niz jakies 5 skladnikow, to juz nie czujesz smaku co jesz. ja bym zrobila tak: seler, jajo, szczypior, rzodkiwka i kukurycza. do tego sos z jogurtu i majonezu, ew. sama majonez. albo: kielki, szynka, grzyby, szczypior, rzodkiewka i kukurydza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nilekjj
Pomidor, szczypior, rzodkiewka, kiełki, jajko, sok z cytryny, oliwa, sól, pieprz. Pomidor, szynka, oscypek - sos jak wyżej. Seler naciowy, kiełki, rzodkiewka, jajko, oscypek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 6na9
A ja dzisiaj na drugie śniadanie zjadłam taką: starte jabłko, starta marchewka pokropione cytryną, pokrojone w półkrążki biała część pora, dwie łyżki jogurtu - wymieszane i na koniec posypane pokruszonymi orzechami włoskimi sztuk 3 - pycha i bez soli mniam / przepis z sieci/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×