Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mnie sie nie chce NIC

wstepna rozmowa w agencji pracy tymczasowej

Polecane posty

Gość mnie sie nie chce NIC

Zostałam zaproszona na spotkanie do takiej własnie agencji celem przyblizenia mi oferty pracy, jaką owa agencja mi zaoferowała. O co moga mnie wypytywac na takim spotkaniu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gmf
to bedzie normalna rozmowa kwalifikacyjna, wiec przygotuj sobie odpowiedzi na pytania typu: wady, zalety, itp itd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie pytano o doswiadczenie zwiazane z praca o ktora sie ubiegam, od kiedy jestem dyspozycyjna, w sumie nic wiecej ponadto co bylo w cv.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość polkapolkaaa
wszystko zalezy pewnie od tego jakim stanowiskiem jestes zainteresowwana..ja bylam w agencji pracy Eurokadra i znalezli mi prace w ciagu 3 dni..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
@polkapolkaa Trochę z nimi popracowałem i całkiem fajnie bylo. Dużo zależy na jaką ekipę trafisz i czy się z nimi dogadasz. Umowa sama w sobie nie ma haczyków, możesz przeczytać, ale wszystkie są sprawdzane przez prawników agencji, więc są pewne na tyle że nei ma co sie bac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
@polkapolkaaa Praca jak praca. Ważne że hajsik jest na czas i nie ma żadnych obsunięć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GOŚĆ

Idź pewnie i zdecydowanie. Nie masz się czego obawiać. Ja się przed pierwszą rozmową stresowałem a nie było powodów. Wyjechałem z Pośrednictwem Pracy Iwona Przewoźnik i było ok. Nie ma się czego bać, serio.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×