Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość malypenismeza

penis mojego meza jest maly. Pomocy

Polecane posty

Gość gość
Czy w tym badaniu brały też udział prostytutki? Bo znam wiele kobiet, które miały 1 partnera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W takim razie wypadało by skopiować cześć wypowiedzi do której się odnosz to tak na przyszłość. Wiele osób siedzi tutaj bo chce sobie poczytać głupoty, ot taka rozrywka. Czasem komuś odpisać by uświadomić że życie nie wygląda tak jak to przedstawia i chce by tak inni myśleli. Co jest normalne dla jednych dla innych jest nie koniecznie normalne. Akurat nie mam takiej potrzeby tu szukać chętnej kobiety mam ją w domu :-)a kobieta oceniając wszystkich swoją miarą dała przykład swojej tępoty pisząc delikatnie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I jeszcze dane, co do średniego wieku inicjacji w Polsce, bo temat też się pojawił: Kobiety 18.7 lat Mężczyźni 18,1 lat Badania te są dość stare (2011), należy więc założyć, że obecnie średni wiek inicjacji seksualnej jest nieco niższy (tak pokazywał trend). Wiek inicjacji a ilość partnerów czy partnerek to dwie różne sprawy. Doświadczenie również nie wynika z ilości zależy na jakie osoby trafimy i co z tego wyciągiemy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Czy w tym badaniu brały też udział prostytutki? Bo znam wiele kobiet, które miały 1 partnera." To jest średnia, więc zapewne były tak i kobiety nieaktywne seksualnie (choć nie znam dokładnej metodologii tego badania) jak i te, które miały 20+ partnerów. Bardziej pomocne byłoby, gdybyśmy znali medianę lub krzywą Gaussa, ale tych danych nie znalazłem. Ważniejsze wydaje mi się to porównanie pokazującą idealną (zdaniem respondentów) liczbę partnerów - wydaje mi się, że to lepiej pokazuje opinie dominującą w danym społeczeństwie. "Wiek inicjacji a ilość partnerów czy partnerek to dwie różne sprawy. " Oczywiście! Odniosłem się do wieku, bo taki wątek pojawił się w dyskusji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak to dobrze że nie szukam kobiet które miały 10 facetów a interesują mnie normalne :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie widzę nic szokującego w tych badaniach. Dzisiejsze czasy obfitują w powszechną rozpustę w klubowych toaletach pod wpływem substancji odurzających. Na palcach jednej ręki można policzyć związki oparte na prawdziwym uczuciu. Dziś to raczej seks-układy czyli ewolucjoniści powiedzieliby że cofamy się w rozwoju. Kobiety zachowują się w ten sposób bo myślą że tak jest fajnie, jednak biorąc pod uwagę ich psychologię, same sobie szkodzą. Kobieta prędzej zakocha się przez seks a kiedy to się stanie a ślad po bawidamku zaginął, jest nieszczęśliwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kinky Ty chyba na tym forum gnijesz 24/7 :D A te laski co mają ból d**y, bo udają grzeczne, to ile miałyście partnerów seksualnych? powiecie że pewnie z 2, a każda miała xx, widać to i po tinderze i po portalach, skonczcie p******ic jak to sie nie szanujecie i jakies to z Was ksiezniczki. Same na portalach piszecie zeby wam fujary wysylac i pokazac jakiego sie ma. Zaraz przyjdzie jakaś spasiona krowa i powie że wrzucam wszystkie do jednego wora. Ile jest dziewic powyzej 20 roku zycia? halo? prawiczków jest xxxxxxxxxxxxxxxxx razy wiecej, wiec mozna iśc tym samym, że to faceci się nie puszczaja, a laski rozkladaja nogi przy kazdej okazji co ich pierozek zaswedzi. Czekam na krowy ktore beda bronic i stulejarzy, co stana w obronie bo pomysla ze jakas im da zlapac za cyca, ha tfu na takich lamusów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Karyny takie jak Ty są zerem doskonale o tym wiesz. :-) Czekaj sobie może święty Mikołaj cię posunie... :-Pa przy okazji dasz reniferowi który ma również swoje potrzeby...skoro tak chętnie uchylasz szpary he he he :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do 17:44 O pokolenie Facebooka się odezwało. Moja droga uroda nie ma nic do bycia łatwej. Większość kobiet się szanuje i nie daje na lewo i prawo, więc ogarnij zwierzacz bo ci jeszcze coś wyskoczy i będzie wstyd :-) Zbadaj się u wenyrologa bo prawdopodobnie na mózg już przeszło :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kinky Guy
Czyli jak nie sypia z jednym, to sie nie szanuje? O ja p*****le... Gdzie Wy żyjecie? W wiktorianskiej Anglii??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja nie mam nic przeciwko kobietom, które lubią seks i są wyzwolone, ale które robią to z jednym facetem żeby była jasność. Nigdy nie mógłbym być z puszczalską. To moja opinia ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
17-44 A roochaj się czy ja Tobie żałuję? Myślisz że chłopcy lecą do Ciebie jak muchy do g..bo jesteś taka ładna? Oni mają łatwe roochanie :-P jesteś łatwa i dlatego masz powodzenie. Więc nie pochlebiaj sobie :-) Celowo napisałem chłopcy bo z wypowiedzi wynika dziecko że Ty ledwo po gimnazjum.. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kinky Guy dziś Czyli jak nie sypia z jednym, to sie nie szanuje? O ja p*****le... Gdzie Wy żyjecie? W wiktorianskiej Anglii?? Twoja może spać z całym pułkiem piechoty skoro jesteście tacy wyzwoleni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Te co się dużo roochają podobno im wyskakuje pochwą macica :-P I robią pod siebie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Twoja może spać z całym pułkiem piechoty skoro jesteście tacy wyzwoleni." A niechby! To jej sprawa, czyż nie? A Wam, chłopcy, nie ubędzie jak dziewczyny będą nieco bardziej doświadczone. Ba, da Bóg, czegoś Was nauczą. Bo nie miejcie złudzeń - to kobiety uczą facetów seksu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość acordeon
To teraz kolego popłynąłeś,że ho ho...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No teraz to kinky dołożył do pieca :DDD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ci faceci co wyzywaja laski od puszczalski to widocznie mają ból d**y, że są parwiczkami i żadna im nie dała zamoczyć, jesteście c*****i a nie facetami i to dlatego Wam nie dały. Ból d**y masz że nie możesz p*****ać, a koleżanki pewnie sobie bzykają? A jak facet sobie ***** jak Stifler to co? nie jest puszczalski tylko kozak? laski też mają prawo, po to zakładają sobie tindery czy inne d**erele. Śmieszą mnie laski, które cisną inne, a pewnie same w wieku 16 lat już dzieciaka miały, co za tępe idiotki z low iq. Pluje na takie płytnie i z bólem d**y laseczki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie każdy jest z patologii jak Ty. :-P I to Ty musisz z tym żyć, ha ha :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ci faceci co wyzywaja laski od puszczalski to widocznie mają ból d**y, że są parwiczkami i żadna im nie dała zamoczyć, jesteście c*****i a nie facetami i to dlatego Wam nie dały. Ból d**y masz że nie możesz p*****ać, a koleżanki pewnie sobie bzykają? A jak facet sobie ***** jak Stifler to co? nie jest puszczalski tylko kozak? laski też mają prawo, po to zakładają sobie tindery czy inne d**erele. Śmieszą mnie laski, które cisną inne, a pewnie same w wieku 16 lat już dzieciaka miały, co za tępe idiotki z low iq. Pluje na takie płytnie i z bólem d**y laseczki. Znam takie ale były w mniejszości każdy je roochał kto miał pecha wpadł z taką. :-P Większość była normalna i z tąd ten wasz ból doopy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jasne bo jak widzisz miłą dziewczynę która uprawia seks z jakimiś lumpami to aż ci się serce kraje, szkoda jej dla nich. Na szczęście z lumpami w 90% uprawiają seks wulgarne labadziary które nie mają za grosz klasy i które mnie nie interesują.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
KinkyGuy dziś "Twoja może spać z całym pułkiem piechoty skoro jesteście tacy wyzwoleni." A niechby! To jej sprawa, czyż nie? A Wam, chłopcy, nie ubędzie jak dziewczyny będą nieco bardziej doświadczone. Ba, da Bóg, czegoś Was nauczą. Bo nie miejcie złudzeń - to kobiety uczą facetów seksu. No i tylko Potwierdza się że masz.coś z głową :-P I te gadki o rewolucji seksualnej, zbytnia fascynacja seksem wręcz chorobliwa świadczy o problemach emocjonalnych... Ale to twoje życie :-P Choć wmawianie innym że to normalne to tak jak twierdzić że być gejem jest ok... Nie jest to wbrew naturze :-P W sumie ważne że dzieci będą wolały do Ciebie tato.... Ha ha ha :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Ci faceci co wyzywaja laski od puszczalski to widocznie mają ból d**y, że są parwiczkami i żadna im nie dała zamoczyć, jesteście c*****i a nie facetami i to dlatego Wam nie dały. Ból d**y masz że nie możesz p*****ać, a koleżanki pewnie sobie bzykają? A jak facet sobie ***** jak Stifler to co? nie jest puszczalski tylko kozak? laski też mają prawo, po to zakładają sobie tindery czy inne d**erele. Śmieszą mnie laski, które cisną inne, a pewnie same w wieku 16 lat już dzieciaka miały, co za tępe idiotki z low iq. Pluje na takie płytnie i z bólem d**y laseczki. Niskie Iq to mają takie karyny jak Ty. Nie każda wali się hurtowo nawet jeśli wcześnie straciła dziewictwo. To właśnie was głupie kury bez rozumu boli że można było mieć pewne zasady. Ale tak sobie to tłumacz pustaku, pewnie łatwiej Ci zasnąć :-) Nie zapomnij wypełnić wniosku o 500+na czas bo na denaturat braknie :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co za durna tępa idiotka z małym rozumem założyła ten temat? :-) To głupia krowo przed ślubem nie wiedziałaś jakiego ma i ze akurat Tobie nie odpowiada taki? :-) Aleś ty pusta jak balon :-):-):-) Temat raczej powinien być pod tytułem.. Pomocy jestem głupia tępa i pusta sooka :-) Wyszłam za mężczyznę który mi nie odpowiada seksualnie :-P Myślałam że po ślubie jeszcze penis urośnie do 18 cm :-Pjak będę dobrze ciągnąć :-P Ale tępa kura :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ja czytałem 2010.07.17 według badań Eurostatu największymi dzi**ami są polki. Popuszczają szpary każdemu, alkoholikom, menelom, syfiarzom, bezdomnym, ciapatym, gruźlikom, wenerykom, ćpunom na wykończeniu - to powszechna opinia o polskich szmatach na Zachodzie. Taka jest Zaraz wkleje linka do tych badań. Ha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Choć wmawianie innym że to normalne to tak jak twierdzić że być gejem jest ok... " Wow, serio wow. Cóż, bycie gejem jest normalne i okay.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
KinkyGuy dziś "Choć wmawianie innym że to normalne to tak jak twierdzić że być gejem jest ok... " Wow, serio wow. Cóż, bycie gejem jest normalne i okay. Dla ciebie być może dla większości to jest nie normalne i nienaturalne. I możesz sobie tu wypisywać te bzdety, większość myśli inaczej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"większość myśli inaczej." Myślę, że się srodze mylisz. Szczęśliwie większość społeczeństwa nie jest członkiem prawicowych bojówek i ma na to dość liberalne spojrzenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
KinkyGuy dziś Co sądzisz o kobietach i facetach, którzy mieli jednego partnera przez całe życie i są szczęśliwi? Czy popełnili błąd i powinni wchodzić w jakieś zboczone układy swingers czy zdradzać się wzajemnie na boku? Uważasz że ta kobieta jest nieszczęśliwa że miała 10 k***sów w tym 2 jak z p****li i k***s męża jej nie wystarcza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
miało być: że nie miała*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×