Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

zlakobieta23

usg polowkowe !!!!!!pomocy !!!!!!!

Polecane posty

czesc dziewczyny ! mam pyt odnosnie usg polowkowego ,bo kompletnie nie kumam kiedy nalezy je zrobic ..jedni mowia 18- 22 ,inni 20-24 ,jeszcze inni 21-26 ...dzwonilam umowic sie na usg jestem w 20 tyg i pani doradzila mi ,ze to za wczesnie abym w 22 tyg przyszla..no ,ale ja.jestem 20 tydz wg usg ,a wg miesiaczki 22 juz iiiii nie wiem jak to liczyc ,ani oni jak to licza,czy jako ciaza 38 tyg i wtedy jestem 20 tydz ,czy jako ciaza 40 tyg i jestem w 22 ..kurcze porypane to,a nie chce pojsc A pozno :-(:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ToIJa
Ja bylam w 22 tc od miesiaczki, czyli w 20 tc od zaplodnienia. Lekarz radzil robic wlasnie w 22, bo robi sie od 18 do 24 tc. Niektorzy robia po 26, ale to sporadycznie.. Bo to wtedy juz nie jest polowkowe. Polowkowe, jak sama nazwa wskazuje jest mniej wiecej w polowie... A 26 tc to juz praktycznie 2/3.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale,czy to znaczy ,ze Ci co mowia 20-24 tzn ,ze licza od miesiaczki ,czyli ,ze 40 tyg ?? a Ci co mowia ,ze od 18 to licza ,ze 38 tyg ..czyli tak jakby 18 to 20 tydz??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ToIJa
A na to ci nie odpowiem, ja dzwonilam do swojego lekjarza i pytalam jak licza. Ale zwykle liczy sie od miesiaczki - 40 tc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uhauha
Ja tez bylam w 22tc liczac od ostatniej miesiaczki. Super wtedy wszystko widac na usg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale jaki wtedy wiek ciazy mowil wam lekarz ?? no ,bo na tym wczesniejszym bylam w 16'tyg wg miesiaczki to powiedzial mi i zapisal na kartce ,ze 14 tydzien

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ToIJa
Bylam w 22 tc od miesiaczki i mam wpisane 22 tc. I dziecko takie ma wymiary, wlasnie na 22 tc. Tzn nie wszystkie bo np nozki ma dluzsze ale srednia z wymiarow wychodzi 22 z kawalkiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ToIJa
Miesiaczke mialam 1 - 6 grudnia, w ciaze zaszlam 16 grudnia (akurat znam dokladna date), ale tygodnie ciazy liczy sie od pierwszego dnia ostatniej miesiaczki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja byłam jakoś w 24 tygodniu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×