Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość popękany dzbanek x

forumowym chłopakiem zainteresowana

Polecane posty

Gość napalony28
na co napalona34 bys miala ochote? Ja na wylizanie soczystej cipki i gleboki oral:-D po czym moznaby przejsc dalej;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przyjemny ja bym chciała zobaczyć choć cień rozumowania. Myślisz, że to realne? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Przyjemniaczek
myśle, że tak choć czasem proste sprawy mogą przerastać, ale ogólnie nie wymagajcie od kogoś jakiś wygórowanych rzeczy, skoro same nic nie dajecie od siebie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość napalony28
czy maly czy duzy tego nie wiesz;-) masz nick napalona do tego jestes na forum erotycznym co sugeruje iz rozmowa ma toczyc sie o seksie a Ty taka nieprzyjemna od razu:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przyjemny jak nie dajemy? Zachęcamy przecież, to mało? Jesteś niesprawiedliwy. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Przyjemniaczek
nie podnoszę, rękawic nie chce mi sie tego tłumaczyć, jeśli masz jakiś inny ciekawy temat, chętnie porozmawiam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość napalony28
nie bylo zadnego wulgaryzmu z reszta przeczytalem kilka stron wstecz i musze zgodzic sie z przyjemniaczkiem, poczytajcie moze inne tematy to czegos sie dowiecie albo zmiencie forum. Ale mi cisnienie podnioslas napalona nie chce byc nie mily ale cos chyba z Wami nie tak jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hotek26
Seks dobra rzecz ale czasem tylko on podtrzymuje sztucznie związek dwojga ludzi którzy nie pasują do siebie wcale...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
napalony,po pierwsze ciesze sie,ze tak inteligentnie piszesz i z sensem....po drugie,jezeli juz znalazles sie na tym forum to powiedz o czym chcialbys rozmawiac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Przyjemniaczek
jesli sie do siebie nie pasuje, to sex tez raczej nie podtrzyma takiego związku... napalona liczba 34 oznacza twój wiek ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hotek26
Trzeba mieć się na baczności żeby seks nie był wszystkim co łączy...Miło mi, że podzielasz moje zdanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość napalony28
juz lepiej tak mam 28 lat za duzo,za malo aby moc zagoscic w Twych progach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hotek26
To jest problem wtedy gdy nie ma pociągu do siebie... Na ten temat można by było napisać książkę;) Grunt że z nami wszystko dobrze...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość napalony28
napalona a co tak naprawde doceniasz w facetach? jestes meżatką?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w facetach doceniam to,ze potrafia szanowac, swoje zony czy tez partnerki zyciowe...dla mnie szacunek jest na pierwszym miejscu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×