Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość popękany dzbanek x

forumowym chłopakiem zainteresowana

Polecane posty

Gość najlepszy przekaz w mieście
si

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość najlepszy przekaz w mieście
jakiś spisek tu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Przyjemniaczek
napalona , właściwie dlaczego ty masz taki nick ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...tak dla zabawy...wczoraj zeby sie troche oderwac od pisania pracy weszlam na kafe i na ten temat i po prostu tak jakos wyszlo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Przyjemniaczek
napalona miało być szczerze, nic sie nie bierze bez przyczyny :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość napalony28
dla zabawy, zeby kogos zyyebac jak zagada bezposrednio:-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Przyjemniaczek
ja tam nie mam nick przeciwko takiemu nickowi, tylko taki frywolny, może dla zmylenia przeciwnika :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Przyjemniaczek
napalona , ja raz dawałem tu post z ankietą dla kobiet odnosnie sexu, odpowiesz na nią ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Przyjemniaczek
sfery erotycznej, wpisz w wyszukiwarke ankieta erotyczna dla kobiet, powinno ci wyszukać i poszukaj mojego nicku jako autora

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Przyjemniaczek
oczywiście jak nie chcesz to nie opowiadaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość napalony28
daj linka:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1) ile masz lat ? 2) ile razy uprawiałaś sex? 3) co sądzisz o analu, uprawiasz? 4) co sądzisz o oralu, uprawiasz ? 5) ile miałaś lat kiedy miałaś pierwszy raz? 6) najdziwniejsze miejsce w którym uprawiałaś sex? 7) uprawiałaś sex grupowy, jeśli tak to w jakich proporcjach ? 8) uprawiałaś sex z młodszy, jeśli tak to ile miał lat a ile ty? 9) ulubiona pozycja sexualna? 10) jakie masz fantazje erotyczne? 11) masturbujesz się , czym lubisz najbardziej i gdzie to robisz ? 12) jesteś obecnie w związku ? 13) kiedy ostatni raz uprawiałaś sex? 14) lubisz używać gadżetów erotycznych podczas sexu , jakich ? 15) ile miał najwiecej cm penis twojego partnera z którym uprawiałaś sex ? 16) jaki rozmiar penisa cie zaspokaja? 17) lubisz dominować ? 18) czego oczekujesz od swojego partnera? 19) opisz się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hotek26
Melduje się Hotek:) Gdzie ten mój kurs tańca?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Przyjemniaczek
tak, tylko kilka postów dalej była jej modyfikacja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hotek26
Ciekaw jestem odpowiedzi ankiety:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość napalony28
no wlasnie prosimy o odpowiedzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1) ile masz lat ?34 2) ile razy uprawiałaś sex? bardzo duzo,nie da sie zliczyc.... 3) co sądzisz o analu, uprawiasz? jest dobry w burdelach,nie uprawiam 4) co sądzisz o oralu, uprawiasz ? jak najbardziej... 5) ile miałaś lat kiedy miałaś pierwszy raz? 16 6) najdziwniejsze miejsce w którym uprawiałaś sex?na tylnym siedzeniu autobusu,ktory byl oczywiscie pusty,ale z kierowca 7) uprawiałaś sex grupowy, jeśli tak to w jakich proporcjach ?nie uprawialam i nie zamierzam 8) uprawiałaś sex z młodszy, jeśli tak to ile miał lat a ile ty?32 on 27 9) ulubiona pozycja sexualna?na jezdzca tylem do partnera 10) jakie masz fantazje erotyczne?nie powiem... 11) masturbujesz się , czym lubisz najbardziej i gdzie to robisz ?wibrator,najczesciej w wannie 12) jesteś obecnie w związku ?nie 13) kiedy ostatni raz uprawiałaś sex?pol roku temu 14) lubisz używać gadżetów erotycznych podczas sexu , jakich ?raczej nie 15) ile miał najwiecej cm penis twojego partnera z którym uprawiałaś sex ?19 16) jaki rozmiar penisa cie zaspokaja?15 17) lubisz dominować ?tak 18) czego oczekujesz od swojego partnera?czulosci i namietnosci 19) opisz się...wzrost 175,58kg,szczupla,jednak wszystko na swoim miejscu:-),dlugie kasztanowe wlosy,oczy piwne,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×